Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Závodní technologie a výrazný design. BMW M2 Coupé Edition Black Shadow.

Závodní technologie a výrazný, na vysoké výkony orientovaný design, jsou jedním z důvodů, proč BMW M2 patří výjimečná pozice mezi prémiovými kompaktními vozy.
Vydáno: 08.03.2018
BMW M2 Coupé Edition Black Shadow

Exkluzivní BMW M2 Coupé Edition Black Shadow zdůrazňuje výkony tohoto výkonného kompaktního sportovního vozu precizně sladěnými designovými prvky.

Kombinace řadového šestiválce o výkonu 272 kW/370 k, klasického pohonu zadních kol a podvozku, vyvinutého a naladěného na základech mnohaletých zkušeností ze světa motorsportu, vyvolala nadšení mezi fanoušky po celém světě. BMW M2 s volitelnou sedmistupňovu dvouspojkovou převodovkou M DTC Drivelogic zrychlí z klidu na 100 km/h za pouhé 4,3 s.

Prodejní hit BMW M2

BMW M2 se během krátké doby stalo prodejním hitem a přilákalo mnoho nových cílových skupin. S více než 12 tisíci prodanými kusy po celém světě se BMW M2 v roce 2017 stalo nejúspěšnějším modelem BMW M.

BMW M2 Coupé Edition Black Shadow se vyznačuje vybranými designovými prvky, které ještě více zdůrazňují vzhled sportovního vozu. Výroční model je k dispozici výhradně v černém metalickém laku Sapphire Black. Kromě toho vzhled kompaktního kupé podtrhují matně černá kovaná 19“ kola z lehké slitiny Y-spoke a pneumatiky s kombinovaným rozměrem pro přední a zadní nápravu.

Tyto prvky výbavy doplňují karbonové kryty zpětných zrcátek, leskle černé provedení M masky chladiče a bočních ozdob na blatnících. Dalšími prvky inspirovanými světem závodních vozů BMW M2 Coupé Edition Black Shadow jsou zadní karbonový difuzor a černě chromované koncovky typických M dvojitých koncovek výfuků, které jsou na obou stranách zabudovány do zadního difuzoru.

Výroční model se začne prodávat od dubna 2018.

Reklama
Článek je zařazen v: BMW, BMW M2, BMW M2 Coupé Edition Black Shadow, výroční model, Sportovní vozy, design, technologie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama