Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Závodní technologie a výrazný design. BMW M2 Coupé Edition Black Shadow.

Závodní technologie a výrazný, na vysoké výkony orientovaný design, jsou jedním z důvodů, proč BMW M2 patří výjimečná pozice mezi prémiovými kompaktními vozy.
Vydáno: 08.03.2018
BMW M2 Coupé Edition Black Shadow
BMW M2 Coupé Edition Black Shadow Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Exkluzivní BMW M2 Coupé Edition Black Shadow zdůrazňuje výkony tohoto výkonného kompaktního sportovního vozu precizně sladěnými designovými prvky.

Kombinace řadového šestiválce o výkonu 272 kW/370 k, klasického pohonu zadních kol a podvozku, vyvinutého a naladěného na základech mnohaletých zkušeností ze světa motorsportu, vyvolala nadšení mezi fanoušky po celém světě. BMW M2 s volitelnou sedmistupňovu dvouspojkovou převodovkou M DTC Drivelogic zrychlí z klidu na 100 km/h za pouhé 4,3 s.

Prodejní hit BMW M2

BMW M2 se během krátké doby stalo prodejním hitem a přilákalo mnoho nových cílových skupin. S více než 12 tisíci prodanými kusy po celém světě se BMW M2 v roce 2017 stalo nejúspěšnějším modelem BMW M.

BMW M2 Coupé Edition Black Shadow se vyznačuje vybranými designovými prvky, které ještě více zdůrazňují vzhled sportovního vozu. Výroční model je k dispozici výhradně v černém metalickém laku Sapphire Black. Kromě toho vzhled kompaktního kupé podtrhují matně černá kovaná 19“ kola z lehké slitiny Y-spoke a pneumatiky s kombinovaným rozměrem pro přední a zadní nápravu.

Tyto prvky výbavy doplňují karbonové kryty zpětných zrcátek, leskle černé provedení M masky chladiče a bočních ozdob na blatnících. Dalšími prvky inspirovanými světem závodních vozů BMW M2 Coupé Edition Black Shadow jsou zadní karbonový difuzor a černě chromované koncovky typických M dvojitých koncovek výfuků, které jsou na obou stranách zabudovány do zadního difuzoru.

Výroční model se začne prodávat od dubna 2018.

Článek je zařazen v: BMW , BMW M2 , BMW M2 Coupé Edition Black Shadow , výroční model , Sportovní vozy , design , technologie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama