Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Vrcholná verze velkého SUV Škoda Kodiaq L&K bude mít světovou premiéru v Ženevě

Automobilka Škoda představí na letošním autosalonu v Ženevě novou špičkovou verzi modelu Kodiaq. Zakladatelé automobilky z Mladé Boleslavi, Václav Laurin a Václav Klement, dali své jméno také nejvyšší výbavové řadě L&K.
Vydáno: 16.02.2018
Škoda Kodiaq L&K
Škoda Kodiaq L&K Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kodiaq L&K s výkonnými motory, pohonem 4×4 i adaptivním podvozkem

Současně s uvedením špičkového modelu Kodiaq L&K na trh bude během roku 2018 také obměněna nabídka motorizací celé řady Kodiaq. Úplnou novinkou je motor 1,5 TSI s výkonem 110 kW (150 k), v případě benzinového motoru 2,0 TSI došlo kromě jiného i k navýšení výkonu ze 132 kW (180 k) na 140 kW (190 k). Nové benzinové pohonné jednotky jsou vybaveny filtry pevných částic. Novinkou je také sedmirychlostní automatická převodovka DSG nejnovější generace určená pro benzinové motory i pro motor 2,0 TDI 110 kW (150 k). Nabídku uzavírá motor 2,0 TDI s výkonem 140 kW (190 k). Všechny motory jsou standardně nabízeny s pohonem 4×4. Adaptivní tlumiče DCC (Dynamic Chassis Control) jsou na přání k dispozici pro všechny verze modelu Kodiaq L&K 4×4.

Škoda Kodiaq L&K
Škoda Kodiaq L&K
Foto: Škoda Auto

Standardně bude vůz dodáván s 19“ koly z lehkých slitin Sirius, Full LED světlomety a mřížkou chladiče tvořenou vertikálními lamelami a chromovým dekorem. Na předních blatnících jsou plakety s nápisem Laurin & Klement.

Škoda Kodiaq L&K
Škoda Kodiaq L&K
Škoda Auto

V interiéru, který je volitelně k dispozici v černém nebo béžovém provedení, najdeme také tříramenný multifunkční kožený volant. Na sedadlech a rovněž na přístrojové desce před spolujezdcem je logo Laurin & Klement, které doplňují dekorační prvky v provedení Piano Black. Standardní výbava zahrnuje také elektricky nastavitelná přední sedadla, včetně paměťové funkce, prahy dveří s nápisem Kodiaq, hliníkové pedály, textilní vkládané koberce, dešťový senzor, automatickou clonu vnitřního zpětného zrcátka, ambientní osvětlení interiéru a Sound systém CANTON.

Článek je zařazen v: Škoda , auto , Kodiaq , Kodiaq L&K , novinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama