Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Vozy značky Škoda bodují ve Velké Británii

Značka Škoda pokračuje ve vítězné sérii v anketě britského časopisu What Car?. V aktuálním ročníku si vozy s okřídleným šípem ve znaku připsaly tituly ve dvou kategoriích a navíc získaly čtyři ocenění za výhodnou cenu.
Vydáno: 24.01.2018
Škoda Octavia UK
Škoda Octavia UK Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ceny časopisu What Car? 2018 patří mezi nejprestižnější ve Velké Británii. Vozy Škoda Octavia a Superb opět zabodovaly u poroty časopisu What Car? a zopakovaly vítězství ve svých kategoriích.

Nejvýznamnějším vozem značky Škoda je nedávno modernizovaný model Octavia, který získal titul „Best Family Car“ (Nejlepší rodinný vůz). Vítězství v roce 2018 bylo již třetím triumfem tohoto modelu během pěti let, což je pozoruhodný úspěch vzhledem k počtu modelů soutěžících v této kategorii. 

Model Superb Combi pak byl třetí rok po sobě vyhlášen jako „Best Estate Car“ (Nejlepší kombi). Navzdory příchodu nových vozů v rámci kategorie dostaly prostorný interiér, kvalita, cena a nízké provozní náklady tento model znovu na vrchol seznamu.

Kromě těchto dvou vítězství byly vozy značky Škoda také oceněny v dalších kategoriích. Časopis What Car? vyhlašuje nejlepší vozy, které nabízejí špičkovou hodnotu v rámci stanoveného cenového rozpětí. Nedávno přepracovaný model Citigo byl jmenován cenovým vítězem v kategorii „City Car“ (Městský vůz), přičemž jeho „supermini“ kolegyně Fabia byla rovněž jmenována cenovou vítězkou v kategorii vozů kombi (kterou vyhrál Superb). Superb byl jmenován cenovým vítězem v kategorii „Executive Car“ (luxusní vůz), zatímco Karoq se stal vítězem cenové kategorie titulu „Rodinné SUV“.

Článek je zařazen v: Škoda , auto , ocenění , What Car?
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama