Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Volvo S90 Ambience Concept nabídne synchronizaci vizuálního zážitku, hudebního doprovodu a vůně

Volvo S90 Ambience Concept vychází z vrcholné varianty třímístné manažerské limuzíny Volvo S90 Excellence a soustředí se především na cestující sedící na zadních sedadlech.
Vydáno: 24.04.2018
Volvo S90 Ambience Concept
Volvo S90 Ambience Concept Autor: Volvo Cars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Cestující si mohou prostřednictvím intuitivní aplikace v chytrém telefonu vybrat jedno z vizuálních témat, které je synchronizované s hudebním doprovodem a s vůní. Po aktivaci vizuální složky jízdního zážitku se strop kabiny promění dle zvoleného motivu například na polární záři, skandinávský les, labutí jezero, souostroví nebo déšť. Každé z témat má za úkol navodit jinou náladu – od příjemné relaxace až po povzbuzení. Dále je zde téma noci vhodné pro odpočinek nebo motiv svobody, jehož úkolem je nabudit vás a dobít novou energií.

Vše je sladěno s hudbou 

Synchronizovaný hudební doprovod se ozývá z reproduktorů prémiového audiosystému Bowers & Wilkins, jehož součástí jsou malé výškové reproduktory integrované v opěrkách hlavy a přispívající k intenzivnějšímu poslechu. Každé z témat je navíc propojeno s jednou ze čtyř vůní vytvořených na míru výrobcem parfémů Byredo. Vůně se uvolňuje ze zásobníku ve středové konzole.

Přestože je nyní Volvo S90 Ambience představeno jako koncept, ambicí automobilky Volvo Cars je zavést ho pro sériově vyráběné modely S90 Excellence jako rozšíření jejich výbavové nabídky, což se vztahuje především na Čínu, kde ostatně bude vůz představen na autosalonu v Pekingu. V roce 2017 automobilka Volvo vůbec poprvé prodala v Číně více než 100 000 vozidel, což významně přispělo k tomu, že společnost již čtvrtý rok po sobě dosáhla rekordních prodejů. Čína představuje největší samostatný trh společnosti Volvo Cars a také největší odbytiště limuzíny S90.

Volvo S90 Ambience Concept
Volvo S90 Ambience Concept
Článek je zařazen v: Volvo Cars , Volvo S90 , Volvo S90 Ambience Concept , autosalón , Peking
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama