Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Volvo nabídne XC40 prostřednictvím programu Flexi Care

S příchodem nejmenšího SUV švédské automobilky, Volvem XC40, se zájemcům o tento vůz otevírá nový alternativní prodejní kanál, který se jmenuje Flexi Care.
Vydáno: 19.06.2018
Volvo XC40
Volvo XC40 Autor: Volvo Cars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Program Flexi Care představuje alternativní způsob pronájmu vozu, který odpovídá požadavkům moderní doby. V rámci služby Flexi Care lze za měsíční paušální poplatek získat pronájem nového Volva XC40 bez nutnosti vkládat vlastní prostředky, například v podobě akontace či dalších souvisejících poplatků. Veškerý servis a údržba probíhají pod taktovkou Volva. Zákazník si v tomto programu může také zvolit vyzvednutí vozu v době a místě, které mu vyhovují.

A co ještě odlišuje program Flexi Care od služeb typu operativního leasingu? Aby bylo možné vůz XC40 v programu Flexi Care využívat naplno, dostává jeho nový „majitel“ k vozu i poukaz na značkové příslušenství Volvo dle vlastního výběru. Flexi Care je „pružné“ i v rychlosti dodání – od 1. července budou první vozy k dispozici prakticky ihned po uzavření smlouvy. Po celou dobu nájmu je vůz chráněn zárukou a balíček služeb zahrnuje i veškeré poplatky typu silniční daně či dálniční známky. Vedle „předvídatelných“ služeb nabízí Flexi Care další, například službu Concierge, která podává pomocnou ruku při plánování cest – od informační služby před výjezdem až po rezervaci restaurace nebo hotelu. Součástí programu Flexi Care je pojištění, příslušenství a řada dalších doplňkových služeb, jako jsou sezonní výměna kol a jejich uskladnění či osobní asistenční služby. Výše měsíčního poplatku se odvíjí od délky pronájmu, zvolené motorizace a výbavy vozu.

Vozy využívají rovněž službu Volvo on Call, která patří do standardní výbavy. Systém Volvo on Call umožňuje žít s autem prakticky nepřetržitě. Stačí k tomu aplikace v chytrém telefonu. Díky ní je pak možné například na dálku vychladit nebo naopak vytopit interiér, najít auto v místě, kde se člověk příliš nevyzná či spravovat jednoduše knihu jízd. Do mobilní aplikace se totiž ukládají informace o každé cestě – například časy startu a dojetí, ujetá vzdálenost či spotřeba, to vše je pak možné následně odeslat mailem nebo exportovat do přehledné tabulky v Excelu. Součástí je i koncept sdílení vozu, který umožní na dálku díky technologii digitálního klíče zapůjčit vůz na určitou dobu třeba členům rodiny či kolegům.

Článek je zařazen v: Volvo , Volvo Cars , Volvo XC40 , Flexi Care , prodej , alternativa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7