Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Volkswagen v Pekingu představil nový sedan pro čínský trh

Pro autosalon v Pekingu si Volkswagen připravil především premiéru nové generace modelu Lavida, který je lídrem v segmentu kompaktních sedanů.
Vydáno: 26.04.2018
Volkswagen Lavida
Volkswagen Lavida Autor: Volkswagen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Klasický segment sedanů hraje v Číně i nadále velmi důležitou roli. Jeho lídrem je již řadu let Volkswagen Lavida. Pro tento kompaktní sedan se jen v roce 2017 rozhodlo 450 000 zákazníků. Nová generace nabízí čistý design a výrazně větší vnitřní prostor. Lavida vychází z modulární platformy MQB pro vozy koncernu Volkswagen s motorem uloženým vpředu napříč a využívá všechny její přednosti z hlediska hospodárného pohonu a moderních informačních, zábavních a asistenčních systémů.

V Pekingu oslavil premiéru rovněž nový Volkswagen CC, což je v Číně vyráběná verze modelu Arteon. V Evropě úspěšný model se splývavou zádí zaujme expresivním designem a navzdory elegantním liniím ve stylu kupé nabízí poměrně velký vnitřní prostor a komfort. Již před několika týdny byl v Pekingu představen nový Touareg. Segment SUV tvoří v Číně již 44 procent celkového trhu a jeho podíl i nadále zřetelně roste. Volkswagen výrazně rozšiřuje svou přítomnost i v této oblasti trhu ofenzivou modelů SUV. Kromě nového modelu Touareg budou v roce 2018 uvedeny na trh ještě další tři modely. Mezi nimi bude také čínská verze modelu T-Roc, která oslavila v Pekingu výstavní premiéru. Nový model bude uveden na čínský trh ve třetím čtvrtletí 2018 a od evropské specifikace se odlišuje mimo jiné prodlouženým rozvorem. Pro Volkswagen je čínský trh velmi významný, o čemž svědčí i to, že jen v letošním roce zde bude mít premiéru devět nových modelů.

Článek je zařazen v: Volkswagen , Čína , Peking , autosalón , Volkswagen Lavida , sedan , Volkswagen CC , Volkswagen Touareg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama