Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Volkswagen chystá premiéru třetí generace modelové řady Touareg

První dvě generace modelu Touareg zaujaly milion zákazníků. Nová vlajková loď značky Volkswagen bude chtít na tento prodejní úspěch navázat.
Vydáno: 10.02.2018
Volkswagen Toureg
Volkswagen Toureg Autor: Volkswagen
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Světová premiéra nového modelu Touareg se chystá na 23. března 2018. A již místo premiéry ukazuje na to, jaký trh je pro VW v současnosti prioritní – vůz se totiž veřejnosti představí v Pekingu, a to i přes to, že za necelých čtrnáct dní začíná jeden z nejprestižnějších evropských autosalonů v Ženevě.

Touareg je na vrcholu modelové palety značky Volkswagen. Jeho výrazný design doplňuje inovativní technika a dynamické jízdní vlastnosti. Světová premiéra modelu Touareg je umístěna do Číny, která je nejrychleji rostoucím trhem pro SUV a největším dílčím trhem společnosti.

Výrazný design vozu načrtl šéfdesignér značky Volkswagen Klaus Bischoff a jeho tým. Řada inovativních asistenčních systémů mu propůjčuje nejvyšší úroveň bezpečnosti a komfortu. Nové rozhraní pro informační a zábavní systémy vytváří Innovision Cockpit, jeden z největších digitálních panelů přístrojů v této třídě vozidel. Touareg nabízí díky konektivitě připojení k internetu i za jízdy. Pohon, vzduchové odpružení, řízení zadních kol a systém stabilizace náklonu karoserie zajišťují zážitky z bezpečné a dynamické jízdy.

Nový Volkswagen Touareg navazuje na úspěšnou historii této modelové řady. Stejně jako její předchůdci uspokojí i třetí generace vysoké požadavky automobilové vyšší třídy a jejích zákazníků. Exkluzivní segment SUV C patří v současnosti mezi mimořádně rychle rostoucí segmenty globálního automobilového trhu. Například v Číně se očekává do roku 2023 zdvojnásobení objemu prodeje tohoto typu vozidel.

Volkswagen Touareg prokázal svou mimořádnou výkonnost a odolnost i v nejnáročnějších podmínkách. Mezi výjimečné okamžiky v historii tohoto modelu patří například i úspěchy v Rallye Dakar v letech 2009 až 2011.

Článek je zařazen v: Volkswagen , Touareg , novinka , premiéra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama