Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

U Fordu budou servisovat také vozy jiných značek

Ford zavádí novou značku Omnicraft, pod kterou budou partneři Fordu v Evropě nabízet servis a náhradní díly pro vozy jiných výrobců.
Vydáno: 04.02.2018
Ford Omnicraft, servis
Ford Omnicraft, servis Autor: FORD
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Autorizované servisy a prodejci Fordu v Evropě nyní mohou pod značkou Omnicraft nabízet i servis a náhradní díly na vozy jiných značek. Značku Omnicraft uvedla na trh divize péče o zákazníky (Ford Customer Service Division, FCSD). Nová značka doplňuje nabídku originálních dílů Ford a využívá široké obchodní a servisní sítě této společnosti. Rozšíření záběru na vozy jiných značek umožní autorizovaným servisům a prodejcům Fordu uspokojit potřeby autobazarů, flotilových provozovatelů i nezávislých opraven.

„Omnicraft je první nová značka FSCD za více než 40 let. Pro naše partnery představuje významnou příležitost k růstu, protože budou moci nabízet díly a servis i na jiné vozy,“ řekl John Cooper, viceprezident FSCD. 

Ford se nejdříve zaměřil na nejžádanější díly

Pro začátek se Ford zaměřil na vývoj nejžádanějších náhradních dílů, jako jsou olejové filtry, brzdové obložení a kotouče, startéry nebo alternátory. Již v okamžiku spuštění je v nabídce 2 000 nejžádanějších dílů. V následujících měsících zařadí do nabídky rovněž vzduchové a palivové filtry, hlavní brzdové válce atd. V okamžiku spuštění budou díly Omnicraft k dispozici ve více než 4 000 provozovnách FordStore a dealerstvích Fordu na jedenácti evropských trzích. V průběhu roku přijde řada na další autorizované distributory. Společnost také nabízí kompletní sortiment náhradních dílů Ford Motorcraft pro pozáruční servis a starší vozy značky Ford.

Článek je zařazen v: Ford , servis , náhradní díly , ostatní značky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama