Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tým Toyota GAZOO Racing představil Yaris WRC v provedení 2018

Soutěžní tým Toyota GAZOO Racing WRT (World Rally Team) na přehlídce Autosport International v Birminghamu zahájil letošní působení ve světovém rallyovém šampionátu a slavnostně odhalil nejnovější verzi svého speciálu Toyota Yaris WRC.
Vydáno: 11.01.2018
Toyota Yaris WRC 2018
Toyota Yaris WRC 2018 Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Toyota startuje druhý ročník v rallye, a naváže tak na loňskou úspěšnou premiéru svého modelu Yaris WRC. Její součástí bylo i vítězství na Švédské rallye a Rallye Finsko, čtvrté místo v mistrovství závodních jezdců pro Jari-Mattiho Latvalu nebo třetí místo v soutěži o pohár konstruktérů.

Tento týden se na přehlídce Autosport International shromáždily všechny týmy WRC k oficiálnímu zahájení závodní sezony 2018. Toyota ukázala nejnovější verzi Toyoty Yaris WRC, která dostala řadu konstrukčních vylepšení, vzešlých ze zkušeností nasbíraných během loňské sezony.

Toyota Yaris WRC 2018
Toyota Yaris WRC 2018
Toyota

Přední část zaujme modernizovaným aerodynamickým paketem, včetně nového předního nárazníku a blatníků. Cílem změn je optimalizovat aerodynamické vyvážení vozidla zvýšením přítlaku na přední nápravu. Modernizace se dotkla i chladicí soustavy, která přijde ke slovu během podniků WRC probíhajících za vysokých teplot.

Novinky byly v závěru roku 2017 řádně otestovány v rámci příprav na první kolo sezony, kterým bude Rallye Monte-Carlo.

Článek je zařazen v: Toyota , rallye , motosport , Yaris , WRC
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama