Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Tým Renault F1 se představil pro sezonu 2019

Tým Renault F1 představil své týmové barvy pro sezonu roku 2019 a piloty Nico Hülkenberga a Daniela Ricciarda.
Vydáno: 13.02.2019
Tým Renault F1 2019 1
Tým Renault F1 2019 1 Autor: Renault
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Tým Renault F1 uvedl, že má v plánu si zachovat své dosavadní tempo na světovém šampionátu FIA Formule 1. Renault se v roce 2016 vrátil jako tým a každou sezonu zaznamenal významný pokrok. V loňském roce skončil na čtvrtém místě v mistrovství konstruktérů. Piloty týmu Renault F1 pro letošní rok jsou Nico Hülkenberg a Daniel Ricciardo.

Od svého návratu do F1 před třemi lety společnost Renault značně investovala do svých technických zařízení v Enstone ve Velké Británii a ve Viry-Châtillon ve Francii. V Enstone, tým výrazně zvýšil své výrobní kapacity modernizovanými obráběcími stroji, včetně dvou nových strojů Breton, aerodynamického tunelu, zkušebny převodovek, rozšířené konstrukční kanceláře a nejmodernějších závodních provozních prostor. Jeho pracovní síla také vzrostla od roku 2016 přibližně o 50 %. Ve Viry byla nově zrekonstruovaná zkušebna motorů právě uvedena do provozu a bude využívána v průběhu celé sezony k vývoji pohonné jednotky, a souběžně s tím nedávno započal i ambiciózní konstrukční program pro umístění nových montážních prostor pro motory, oddělení spolehlivosti a oddělení automatizovaných prodejen, který má být dokončen v příštím roce. 

Článek je zařazen v: Renault , Renault F1 , tým , Nico Hülkenberg , Daniel Ricciardo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama