Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

TSK Praha informacemi na webu zjednodušuje cestování po Praze

Všichni to známe, ať už cestujeme v ranní, odpolední nebo víkendové pražské dopravní špičce, často ztrácíme za volantem nervy i drahocenný čas.
Vydáno: 14.05.2018
Doprava v Praze
Doprava v Praze Autor: TSK Praha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jízda Prahou je často zlým snem i pro rodilé Pražáky, v současnosti již existuje řada aplikací či webových stránek, které průjezd hlavním městem značně usnadní, protože řidiče upozorní na aktuální potíže na silnicích. Kromě klasických chytrých navigací, které vypočítají určitou trasu, je možné využít také oficiální webovou stránku Technické správy komunikací, kde lze také nalézt, co se na které konkrétní trase děje a čemu je lepší se raději vyhnout. Na stránkách TSK Praha se tak v sekci „pro řidiče“ najde aktuální stav dopravy i dopravní mapa Prahy, kde jsou uvedeny uzavírky, místa, kde se pracuje na silnici i aktuální zpoždění. Jednoduchým filtrem je pak možné vybrat informace i z konkrétní městské části nebo ulice. Pokud tedy pak vše klapne, tak možná projedete hlavním městem bez zbytečného stání v kolonách.
 

Článek je zařazen v: cestování , Praha , jízda po Praze , uzavírky , kolony , TSK Praha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama