Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota získala v hodnocení J.D. Power nejvíce cen za spolehlivost

Automobilka Toyota získala nejvyšší počet ocenění v mezinárodních studiích organizace J.D.Power. Odnesla si celkem 18 cen. Hned deset jich je v kategorii spolehlivosti.
Vydáno: 30.03.2018
Lexus RX
Lexus RX Autor: Lexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Je to zejména za modely Toyota Avalon, Toyota Camry, Toyota FJ Cruiser, Toyota Prius, Toyota Sienna nebo Toyota Venza. Ocenění získal také Lexus, který mezi prémiovými značkami dosáhl nejvyššího skóre v průzkumu zákaznické spokojenosti.

J.D. Power se jako přední světová organizace zaměřuje na poznatky spotřebitelů, poradenské služby, zpracování dat a analýzy.

Organizace J.D. Power se nedávno zaměřovala také na názory žen. Jedno z nejpopulárnějších luxusních aut je podle jejích analýz Lexus RX a zároveň je nejpřitažlivějším vozem pro ženy. Dámy tvoří téměř polovinu zákazníků, kteří si Lexus RX koupí. Jejich zájem o tento model je vyšší než v případě jiných SUV. Ženy v tomto segmentu činí průměrně 38 procent zákazníků. Průzkum také potvrdil, že v případě RX není pro kupující tím nejdůležitějším kritériem cena vozu. Pouze šest procent ji řadí mezi hlavní faktory, zatímco v celém segmentu středně velkých prémiových SUV tento ukazatel činí 12 procent.

Článek je zařazen v: Toyota , Lexus , spolehlivost , ocenění , J.D.Power
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama