Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota představí v Ženevě novou generaci modelu Auris a nové Aygo

Toyota připravuje pro mezinárodní autosalon v Ženevě třetí generaci modelu Auris. Ve světové premiéře se představí také nové Aygo.
Vydáno: 27.02.2018
Toyota Aygo

Auris nabídne nové dvoulitrové plně hybridní ústrojí, které je navíc první praktickou ukázkou strategie zahrnující dvě varianty hybridního pohonu.

Model Aygo přináší nejen mladistvější a markantnější zpracování čelních partií, ale i vylepšené jízdní schopnosti a ovladatelnost ve prospěch větší zábavy za volantem.

V duchu své vize „Lepší mobilita pro všechny“ představí Toyota také své současné aktivity směřované k maximálnímu rozšíření elektromobilů s bateriovým pohonem, elektromobilů poháněných palivovými články (FCEV), technologií autonomního řízení a umělé inteligence (AI).

Řada koncepčních modelů Concept-i Series plně využívá schopností autonomního řízení a umělé inteligence. Zahrnuje tři elektromobily s bateriovým pohonem, z nichž každý byl navržen pro potřeby určitého typu uživatelů v různém prostředí.

Koncepční model Toyota Fine-Comfort Ride zkoumá možnosti využití technologie FCEV v rámci sériové výroby prostorného prémiového sedanu s flexibilním uspořádáním.

Toyota představí i moderní závodní koncept, který avizuje návrat ikonického sportovního vozu Toyota.

Reklama
Článek je zařazen v: Toyota, Ženeva, autosalón, Aygo, Auris, koncepty, novinky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama