Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota představí v Ženevě novou generaci modelu Auris a nové Aygo

Toyota připravuje pro mezinárodní autosalon v Ženevě třetí generaci modelu Auris. Ve světové premiéře se představí také nové Aygo.
Vydáno: 27.02.2018
Toyota Aygo
Toyota Aygo Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Auris nabídne nové dvoulitrové plně hybridní ústrojí, které je navíc první praktickou ukázkou strategie zahrnující dvě varianty hybridního pohonu.

Model Aygo přináší nejen mladistvější a markantnější zpracování čelních partií, ale i vylepšené jízdní schopnosti a ovladatelnost ve prospěch větší zábavy za volantem.

V duchu své vize „Lepší mobilita pro všechny“ představí Toyota také své současné aktivity směřované k maximálnímu rozšíření elektromobilů s bateriovým pohonem, elektromobilů poháněných palivovými články (FCEV), technologií autonomního řízení a umělé inteligence (AI).

Řada koncepčních modelů Concept-i Series plně využívá schopností autonomního řízení a umělé inteligence. Zahrnuje tři elektromobily s bateriovým pohonem, z nichž každý byl navržen pro potřeby určitého typu uživatelů v různém prostředí.

Koncepční model Toyota Fine-Comfort Ride zkoumá možnosti využití technologie FCEV v rámci sériové výroby prostorného prémiového sedanu s flexibilním uspořádáním.

Toyota představí i moderní závodní koncept, který avizuje návrat ikonického sportovního vozu Toyota.

Článek je zařazen v: Toyota , Ženeva , autosalón , Aygo , Auris , koncepty , novinky
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama