Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota otevřela v Brně ojedinělý showroom

Toyota otevřela v Brně ojedinělý showroom, který spojuje fleetové centrum pro podnikatele a zároveň se specializuje i na nabídku užitkových vozů. Takto koncipované prodejní místo zatím prakticky jinde nenajdeme.
Vydáno: 27.04.2018
Toyota showroom
Toyota showroom Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový brněnský showroom značky Toyota je reakcí na rostoucí prodeje firemním zákazníkům. Jedná se nejen o specializované prodejní místo užitkových vozů, ale showroom zároveň splňuje parametry pro certifikovaný prodej firemním zákazníkům v rámci konceptu Toyota Business Plus. Koncepce užitkových vozů a nabídky pro podnikatele na jednom místě je unikátem svého druhu minimálně v rámci Evropy.

Nový prostor je výjimečný také svou velikostí. Celkově může být v showroomu vystaveno více než 20 modelů vozů včetně nejnovějších modelů z řad osobních automobilů a široké škály užitkových vozů. Celý prostor je zároveň zařízen tak, aby se v něm klienti cítili dobře, a v příjemném prostředí mohli počkat na vyřízení objednávky či servis vozu. Samozřejmostí je proto wi-fi připojení, kávový servis i spousta parkovacích míst přímo před showroomem.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama