Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota Connected Europe představí nové služby mobility

Společnost Toyota Connected (TC) zaměřená na mobilitu na bázi moderních technologií zakládá firmu Toyota Connected Europe (TCEU).
Vydáno: 02.05.2018
Toyota CH-R
Toyota CH-R Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

TOYOTA Connected stojí v čele globálního vývoje automobilky Toyota v oblasti služeb mobility pro spotřebitele, podniky a státní organizace s využitím technologií zpracování dat z vozidel, strojového učení a kontextových dat. Prosazuje vývoj platformy služeb mobility (MSPF) od Toyoty, tedy cloudového digitálního ekosystému, který nabízí nástroje nezbytné k uvádění různých služeb mobility na trh.

Toyota Connected Europe (TCEU) je technologický start-up se sídlem v Londýně, využívající potenciálu technologií zpracování dat v oblasti vývoje a poskytování nových řešení mobility pro spotřebitele z celé Evropy. TCEU shromažďuje velká data z vozidel, analyzuje je prostřednictvím cloudové platformy a podporuje hladké nasazování kontextových služeb pro vozidla, sdílení vozidel, pokročilou správu vozového parku a další programy sdílené mobility pro usnadnění života a bezpečnější, pohodlnější i zábavnější řízení. 

Nový start-up podpoří v Evropě nové obchodní aktivity v oblasti mobility. Bude se zabývat zlepšením služeb například v oblasti organizované spolujízdy, sdílení vozidel nebo dálkového rozvozu.

Toyota Connected Europe se přizpůsobuje tomu, jak zákazníci z různých částí světa chápou potřeby mobility. Cílem je zlepšovat zkušenosti evropských řidičů i pasažérů. Efektivní využívání nejmodernějších technologií pro analýzu dat má přinést evropským zákazníkům pestřejší a bohatší zkušenosti v oblasti mobility.

Toyota Connected Europe využije vysokou koncentraci datových specialistů, techniků a vývojářů softwaru v Londýně. Nový podnik s počáteční investicí 4,5 milionu britských liber by měl zaměstnávat 35 až 50 lidí. TCEU podpoří sdílenou mobilitu a správu vozového parku pro spotřebitele, firmy, státní organizace i další zainteresované subjekty.

Rostoucí zájem Toyoty o vývoj vyspělých řešení mobility odráží změnu celkového přístupu v automobilovém průmyslu v důsledku nástupu umělé inteligence, systémů autonomního řízení a konektivity vozidel.

Článek je zařazen v: Toyota , Toyota Connected , Toyota Connected Europe , moderní technologie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama