Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Toyota C-HR se spojila s Adidasem

Toyota C-HR s proužky Adidas? Proč ne! Thajská Toyota představila crossover s odvážným designem v novém stylu, vypracovaném společně s populární značkou sportovního oblečení.
Vydáno: 30.10.2018
Toyota CHR Adidas
Toyota CHR Adidas Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Výsledkem spolupráce jsou také doplňky Adidas s logem C-HR, které obdrží ti, kdo si kompaktní crossover koupí. Toyota C-HR v novém stylu má dvě barevné verze: černou a bílou. Každé auto má nárazníky a prahové lišty v kontrastní barvě, ozdobené červenými lištami. Zadní blatníky a dveře zdobí grafika v podobě černých a šedých pruhů. Logo Adidas se nachází vzadu pod plaketou C-HR a na zadních sloupcích.

Zda se C-HR Adidas bude prodávat, Toyota Thailand neuvádí. Na kupce crossoveru však v thajských autosalonech čeká 1 200 kompletů produktů Adidas s logem C-HR. Tvoří je běžecké boty Adidas Adizero Japan Boost, bunda Adidas Climalite a třicetilitrový batoh.

V Thajsku, podobně jako v Evropě, je Toyota C-HR v nabídce s hybridním pohonem čtvrté generace o celkovém výkonu 122 koní, vybaveným benzinovým 1,8 l motorem. Základní pohon na thajském trhu představuje benzinový atmosférický motor 1,8 l o výkonu 140 koní. V Evropě je pak místo něj v nabídce turbojednotka o výkonu 116 koní a objemu 1,2 l. Auto bylo vybudováno na modulové platformě GA-C ze série TNGA, podobně jako Prius čtvrté generace a nová Corolla 12. generace.

Článek je zařazen v: Toyota , Toyota C-HR , Adidas , design , Thajsko
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7