Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Styl a elegance pro dámy. Citroën C3 má speciální edici Elle.

Citroën C3 zdůrazňuje svou ženštější stránku a představuje novou speciální edici Citroën C3 Elle. Stylový městský vůz je koncipován v duchu časopisu Elle, který je měřítkem ve světě módy a udávání stylu.
Vydáno: 01.03.2018
Citroën C3 Elle
Citroën C3 Elle Autor: Citroën
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Citroën spolupracuje se značkou Elle v rámci společného partnerství. Jedním z aspektů této spolupráce je i Fórum Elle Active, jehož cílem je zlepšit postavení žen na trhu práce. Na tuto akci byla loni v březnu pozvána i generální ředitelka společnosti Citroën Linda Jackson.

Citroën C3 je univerzální městský vůz s výraznou osobností. Speciální edice Citroën C3 Elle vychází z nejvyšší verze výbavy Feel a je standardně vybavena řadou užitečných technologií, které usnadňují řidiči život a přispívají k bezpečnější jízdě. V rámci příplatkové výbavy je k dispozici: dotykový sedmipalcový displej, Citroën Connect rádio + 6x repro, automatická klimatizace, elektricky vyhřívaná a sklopná vnější zpětná zrcátka, parkovací asistent, panoramatická střecha a litá kola 17“. Dále pak nabízí odstín karoserie bílá Banquise spojený již v základní výbavě s exkluzivní dvoubarevnou střechou v odstínu Sable, lesklá černá vnější zpětná zrcátka a zcela nové barevné prvky v odstínu „Cherry Pink“, které se objevují na lištách kolem mlhovek, kolem prvků Airbump a na lepicích fóliích na zadních postranních okénkách. Na voze najdete také štítek se jménem partnera „ELLE“ na předních dveřích a na přání i speciální provedení střední části střechy, které podtrhují potenciál personalizace exteriéru. Vzhled interiéru ladí s exteriérem, je zde použit stejný odstín „Cherry Pink“ u podšití šedě melírovaných sedadel a na liště kolem palubní desky.

Speciální edice Citroën C3 Elle je v nabídce s benzinovým motorem PureTech 82 MAN, nebo dieselovým motorem BlueHDi o výkonu 75 i 100 k s manuální převodovkou.

V tomto provedení se jedná o originální stylový a pohodlný vůz určený do města, který odpovídá image aktivních čtenářek časopisu Elle. Ceny na našem trhu začínající na 299 900 Kč.

Článek je zařazen v: Citroen , C3 Citroën C3 Elle , novinka , styl , móda , speciální edice , městský vůz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama