Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Speciální off-road Jeep Wrangler Rubicon 1941

Jeep Wrangler Rubicon 1941 byl navržený značkou Mopar a je vybavený vybranými díly Jeep Performance Parts, které posouvají jeho off-roadové schopnosti do nové dimenze.
Vydáno: 14.05.2019
Jeep Wrangler Rubicon 1941 1
Jeep Wrangler Rubicon 1941 1 Autor: Jeep
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

To demonstruje například sada zvýšení podvozku o dva palce, šnorchl pro vyšší brodivost, lišty proti kamenům, černé prahy dveří a černé víčko palivové nádrže. Celkovou podobu tohoto vozu završuje karoserie 1941, která připomíná významný rok značky Jeep. Model Willys tak připomíná řada detailů, jakými jsou kola, hlavice řadicí páky či stolek na dveřích zavazadlového prostoru. Vozidlo je vybaveno vybraným příslušenstvím z katalogu Jeep Wrangler, který zahrnuje přes 200 položek. Jedná se o matně černou sedmiotvorovou masku chladiče, zástěrky kol, off-roadová světla, kryty vnějších zrcátek, to vše v kontrastu se žlutým odstínem karoserie Hella Yella.

Personalizace Mopar pokračuje také v interiéru prostřednictvím černého síťovaného překrytí interiéru místo plátěné střechy a madel u předních sedadel. Wrangler 1941 slibuje maximální zážitek z jízdy v terénu, a přitom je 100% schválený k provozu na pozemních komunikacích. 

Mopar se ale nezaměřuje pouze na off-roadové schopnosti. Příslušenstvím Mopar lze personalizovat i městské verze, například Jeep Wrangler Sahara ve výbavě Urban.

Článek je zařazen v: Jeep , Jeep Wrangler , Jeep Wrangler Rubicon 1941 , Mopar , personalizace , off-road
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama