Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Skupina PSA se zaměřuje na umělou inteligenci

Skupina PSA se společně se společnostmi Amazon, Criteo, Facebook, Faurecia, Google, Microsoft, NAVER LABS, Nokia Bell Labs, SUEZ a Valeo připojila k výzkumnému centru CNRS, institutu Inria a Univerzitě PSL a dostává se tak na přední místo v oblasti vývoje umělé inteligence.
Vydáno: 05.04.2018
Skupina PSA
Skupina PSA Autor: PSA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Skupina PSA, zakládající člen PRAIRIE (PaRis Artificial Intelligence Research InstitutE), je první automobilkou, která se stala součástí institutu a hodlá se aktivně podílet na jeho činnosti. Skupina PSA je přesvědčena, že umělá inteligence je pro rozsáhlou transformaci probíhající v automobilovém průmyslu a pro formování budoucnosti mobility naprosto zásadní.

Cílem institutu PRAIRIE je shromáždit nejdůležitější vědecké a průmyslové subjekty v oblasti umělé inteligence a stát se světovým globálním lídrem v tomto oboru. Skupina PSA se tak bude moci opřít o odborné znalosti nejvyšší úrovně a s jejich pomocí rozvíjet budoucí řešení mobility.

„Spolupráce s vědeckým světem na sbližování akademických a výrobních zájmů je základem úsilí skupiny PSA v oblasti inovací," uvedla Carla Gohin, viceprezidentka pro výzkum a inovace. „Jsme hrdí na to, že jsme prvním výrobcem automobilů, který se připojil k Institutu PRAIRIE, jehož komplexní přístup nám umožní rozvíjet schopnosti v oblasti umělé inteligence a urychlit možnosti využití pro automobilový průmysl.“

Článek je zařazen v: Skupina PSA , umělá inteligence , PRAIRIE
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama