Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Scala s unikátní kamufláží u Lennonovy zdi

Lennonova zeď je místem, které symbolizuje odvahu v bývalém Československu před pádem železné opony. S unikátní kamufláží se zde prezentovala i nová Škoda Scala.
Vydáno: 05.12.2018
Škoda Scala - Lennonova zeď
Škoda Scala - Lennonova zeď Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

V době před rokem 1989 lidé psali na tuto zeď vzkazy a poselství plná touhy po svobodě či míru jako poctu Johnu Lennonovi, ačkoliv tehdejší komunistický režim takové projevy potlačoval. Pražská Lennonova zeď je dodnes místem, kde se může projevit kdokoli, kdo

na to má odvahu. A tak vznikl i projekt a následně i video, na kterém se u Lennonovy zdi sešli dva lidé, kteří ve svých životech měli odvahu udělat krok do neznáma. A spolu s nimi účinkuje ve videu právě i nový vůz Škoda Scala, a to v poněkud pozoruhodné barevné úpravě karoserie. Právě Scala má pro značku Škoda představovat odvážný krok kupředu, kdy hodlá stanovit nové standardy v oblasti technologií, bezpečnosti a designu ve třídě kompaktních vozů.

Kromě vozu Scala jsou hlavními hrdiny Chemis a Dave Krugman. A co znamená symbol rukou, který Chemis ztvárnil na Lennonově zdi? „Je to boj za svobodu projevu. Šedé ruce se snaží zastavit ruku s perem a to pero sebrat, protože ruka je touha po svobodě a pero je prostředek. Stejně jako já mám prostředek spreje a myšlenku v hlavě. Myšlenku nepotlačíte tak snadno jako její projev,“ dodává k tomu sám autor.

Autosalon.TV: Škoda Scala_Lennon wall
Autosalon.TV: Škoda Scala_Lennon wall
Článek je zařazen v: Škoda , Škoda Auto , Lennova zeď , Chemis , Dave Krugman , Škoda Scala , Lennonova zeď
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama