Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Škoda Auto otevřela nové dealerství v jihovýchodní Asii

Automobilka Škoda bude od května letošního roku dodávat své vozy do Singapuru. Z tohoto důvodu byl v tomto městském státě v jihovýchodní Asii otevřen nový showroom značky Škoda.
Vydáno: 26.03.2018
Škoda Singapur
Škoda Singapur Autor: Škoda Auto
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Importérem a obchodním partnerem bude společnost Volkswagen Group Singapore (VGS). Škoda v Singapuru nabídne při vstupu na trh pět modelových řad.

„Ve Strategii ŠKODA 2025 jsme definovali cíl zvýšit celosvětovou přítomnost značky ze 102 na celkem 120 trhů. Vstup na singapurský trh je dalším krokem v důsledné realizaci tohoto plánu,“ říká předseda představenstva automobilky Bernhard Maier.

Škodovka na singapurský trh vstoupí s modely Rapid Spaceback, Octavia a Octavia RS, Superb a také s vozy segmentu SUV Karoq a Kodiaq.

Ačkoli vláda městského státu Singapur zavedla limit pro počet registrací nových soukromých vozů, je zdejší automobilový trh považován za odrazový můstek pro vstup na další trhy jihovýchodní Asie.

Článek je zařazen v: Škoda , Škoda Auto , prodej , Singapur
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama