Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Seat zve na jarní servisní prohlídku

Autorizované servisy značky Seat nabízejí svým zákazníkům s přicházejícím jarem prověření technického stavu vozidel všech věkových kategorií po zimním období a jejich přípravu na hlavní motoristickou sezonu.
Vydáno: 12.04.2019
Seat
Seat Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Využít je možné například profesionální pneuservis nebo nabídku výměny stíracích lišt. Snahu autorizovaných servisů Seat o zajištění maximální spokojenosti zákazníků potvrzuje také Fitness plán, knížka slevových poukazů na pořízení servisních úkonů, originálních dílů i originálního příslušenství. Seat pneuservis nabízí kompletní služby a veškeré produkty v oblasti pneumatik pod jednou střechou. Služby pneuservisu zahrnují nejen přezutí ze zimních pneumatik na letní, ale také důkladnou kontrolu stavu stávajících pneumatik a případnou výměnu opotřebovaných nebo poškozených pneumatik za nové. Široký sortiment je doplněn také o nabídku pneumatik s inovativní technologií AirStop, která umožňuje bezpečné pokračování v jízdě i v případě poškození pneumatiky zacelením vzniklého otvoru v běhounu.

Jarní a letní provoz bez jakýchkoli starostí zajistí nejen správné pneumatiky, ale také důkladná jarní servisní prohlídka, která po náročném zimním provozu odhalí i skryté závady. Servisní technici podrobí kontrole všechny důležité komponenty od brzdové soustavy přes výfukovou soustavu a klimatizaci až po akumulátor a provozní kapaliny. Součástí jarní servisní prohlídky je také kontrola realizace dílenských a svolávacích akcí.

Často využívanou službou je také STK Service. Vyškolení technici zbaví zákazníka všech starostí s přípravou vozidla, odstraní zjištěné nedostatky a zajistí absolvování technické kontroly v nezávislé STK a měření emisí zdarma.

Článek je zařazen v: SEAT , servis , jarní servis , motoristická sezona
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama