Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Seat zjednoduší spojení s okolním světem

Seat bude prvním výrobcem automobilů na světě, který integruje do svých vozů Shazam, jednu z nejoblíbenějších aplikací, která poskytuje více než 300 milionům uživatelů spojení s okolním světem.
Vydáno: 27.02.2018
Seat aplikace Shazam
Seat aplikace Shazam Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

K integraci aplikace do vozů Seat dojde v dubnu prostřednictvím aplikace Seat DriveApp pro Android Auto. Zákazníci Seatu tak budou mít možnost snadno vyhledávat své oblíbené skladby zcela bezpečným způsobem i za jízdy díky bezpečnostním funkcím aplikace Seat DriveApp. Tímto krokem bude dále zjednodušeno řízení vozidla, aniž by docházelo k rozptylování pozornosti řidiče. „Všichni milovníci hudby budou moci vyhledávat skladby dotykem prstu. Integrace aplikace Shazam představuje další pokrok v realizaci našeho cíle poskytovat našim zákazníkům maximální bezpečnost a uskutečnit vizi silničního provozu bez nehod,“ uvedl Luca de Meo, předseda představenstva společnosti Seat.

Článek je zařazen v: SEAT , Shazam , bezpečnost , aplikace
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama