Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Seat představí na MWC vozidlo pro městskou mobilitu

Seat se již pátým rokem v řadě zúčastní kongresu MWC (Mobile World Congress), přední globální akce se zaměřením na mobilní technologie a konektivitu. Seat v tuto chvíli dokončuje přípravy světové premiéry vozidla, které přispěje k realizaci strategie značky v oblasti městské mikromobility.
Vydáno: 12.02.2019
Seat MWC 2019
Seat MWC 2019 Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Společnost Seat již učinila v této oblasti první kroky. V listopadu 2018 uvedla na trh elektrickou koloběžku Seat eXSpowered by Segway, která bude významnou součástí expozice značky na kongresu.

„5G Connected Car“ je na cestě

V rámci projektu 5G Barcelona, jehož účelem je propagace Barcelony jako jednoho z referenčních evropských center pro technologii 5G, zahájí Seat a Telefónica zkušební provoz síťově propojeného automobilu „5G Connected Car“. Tato iniciativa umožní komunikaci mezi vozidlem, okolní infrastrukturou a dalšími automobily. Jedná se o první krok směrem k autonomní jízdě založené na spolupráci.

XMOBA a Metropolis:Lab

Na kongresu MWC budou přítomny také týmy XMOBA a Metropolis:Lab, dvou nezávislých společností skupiny Seat Group, které vyvíjejí chytrá řešení pro zlepšování městské mobility. Seat bude ve své expozici podrobně informovat o vývoji projektu „Bus on Demand“, jehož cílem je zvýšit efektivitu veřejné hromadné dopravy pomocí služby, která se přizpůsobuje požadavkům uživatelů. Dalším prezentovaným projektem je iniciativa pro sdílení jízd. Ta dává dohromady uživatele, kteří pravidelně dojíždějí do zaměstnání, a umožňuje jim cestovat společně. Obě řešení vstoupí v roce 2019 do druhé fáze realizace a budou dostupná v Barceloně.

Hledání talentovaných odborníků

Seat se znovu zúčastní mezinárodních technologických setkání 4YFN (4 Years From Now) pro podnikatele a startupy. Společnost na nich bude navazovat kontakty s návštěvníky kongresu, kteří patří mezi talentované odborníky v oblastech inovací a průlomových řešení.

Projekt Start4big, první mezioborová, otevřená digitální iniciativa, podporovaná společnostmi Aigües de Barcelona, Caixabank, Naturgy, Seat a Telefónica, hledá etablované mezinárodní startupy pro vývoj revolučních pilotních programů, zaměřených na zlepšování zkušeností zákazníků. Zástupci iniciativy Start4big budou podnikatele seznamovat s výzvami, jimiž se iniciativa zabývá, a přesvědčovat je, aby se zapojili do následujících inovací.

Článek je zařazen v: SEAT , MWC , Kongres , startup , mikromobilita , městská mobilita , nová řešení
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama