Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Seat je novým partnerem Skiareálu Ještěd

Seat uzavřel partnerství se Skiareálem Ještěd. Se značkou Seat a jejími SUV se budou návštěvníci na Ještědu setkávat nejen při lyžování, ale také na společně připravovaných akcích pro širokou i odbornou veřejnost.
Vydáno: 11.02.2019
Seat Ještěd
Seat Ještěd Autor: Seat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Seat tak navazuje na své předchozí aktivity z této oblasti. Například v roce 2015 poměřili na Ještědu své síly Petr Fulín za volantem sportovního kombi Seat Leon ST CUPRA a Michal Prokop na horském kole. Skiareál Ještěd nabízí doslova „hory za rohem“, jak zní výstižné motto lyžařského střediska na severu Čech. Skiareál Ještěd láká fanoušky lyží i snowboardu na lyžování, které je dostupné tramvají z centra Liberce nebo z Prahy za pouhou hodinku jízdy po dálnici. Moderní technika udržuje na ještědských svazích celkem 9 kilometrů sjezdovek a 3 lanové dráhy s pěti vleky. Skiareál Ještěd má již za sebou první fázi rozsáhlé modernizace, jejímž cílem je zajistit pro velké i malé návštěvníky skvělé zázemí se službami prvotřídní úrovně.

Seat nabízí tři modely SUV

Seat nabízí ve stále oblíbenějším segmentu SUV hned tři různé modely. Crossover Arona je díky svým kompaktním rozměrům ideální do městské džungle, ale stejně dobře si poradí i s výzvami, které čekají za „městskými hradbami“. O stupeň výš stojí model Ateca, s nímž Seat v roce 2016 vstoupil do segmentu SUV. Ateca je vozem pro každodenní cestování i dobrodružné výpravy s celou rodinou díky variabilnímu interiéru a nabídce verzí s vyspělým pohonem všech kol. Novou vlajkovou lodí v produktové řadě španělské značky je na sklonku loňského roku představené Tarraco. Největší SUV španělské značky přichází na trh s rozměrným vnitřním prostorem, až sedmi sedadly ve třech řadách a celou řadu inovací v oblastech konektivity a asistenčních systémů.

Článek je zařazen v: SEAT , SEAT Arona , Seat Tarraco , SEAT Ateca , SUV , Skiareál Ještěd
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama