Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ruské BMW se při rychlé jízdě začalo rozpadat

To si tak jedete pod plným plynem po okruhu Nürburgring, pronásledujete jiného řidiče před sebou a najedou se vám začne rozpadat auto. Jak byste reagovali?
Vydáno: 21.05.2017
Ruské BMW se při honičce na Nürburgringu začalo najednou rozpadat
Ruské BMW se při honičce na Nürburgringu začalo najednou rozpadat Autor: statesidesupercars
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Troufneme si tvrdit, že úplně jinak, než reagoval řidič trojkového BMW, který je hlavním hrdinou dnešního videa. A hrdinou v pravém slova smyslu. Ve videu je nejprve vidět bílý Renault Mégane RS, kterého hodně svižně stíhá červené BMW s ruskou poznávací značkou. Těžko tedy říct, jestli si jeho řidič udělal opravdu dlouhý výlet za rychlostí, nebo jde jen o rychlou koupi před jízdou na Severní smyčce.

Ať tak nebo tak, rádi bychom znali výraz řidičova obličeje, když se mu v zatáčce najednou otevřely dveře a z těch navíc vypadla jejich kompletní výplň. Většina z nás by nejspíš sundala nohu z plynu a možná i na bezpečném místě zastavila, aby dala vše do pořádku. Jenomže řidič BMW byl nejspíš pod silným vlivem adrenalinu a nějaké otevřené a rozpadlé dveře to vůbec nerozhodily. Nohu nechal na plynu a Renaultu nechtěl nechat nic zadarmo.

Článek je zařazen v: BMW , Nürburgring , Renault Megane RS , ostrá jízda , otevřené dveře
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama