Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Rozdej si to s Italkou na Ducati Tour 2018

Jak už se v průběhu uplynulých let stalo tradicí, na konci měsíce dubna se těšíme do Milína u Příbrami, kde dovozce Ducati ČR zahajuje dealerskou šňůru testovacích jízd pod názvem Ducati Tour. Ta letošní bude již devátým ročníkem a nabídne ke svezení téměř všechny aktuálně prodávané modely, včetně letošního "Motocyklu roku" kategorie silničních sportovních motocyklů - Panigale V4.
Aktualizováno: 10.04.2018
Rozdej si to s Italkou na Ducati Tour 2018
Rozdej si to s Italkou na Ducati Tour 2018 Autor: Radoslav Holan/David Bodlák
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Ducati Tour

Ducati Tour je skvělou příležitostí, jak si na vlastní kůži ozkoušet motocykly věhlasné italské značky, a je jedno, zda je Ducati vaším životem, potají ji milujete a nebo jste jenom zvědaví. Díky Ducati Tour máte šanci blíže poznat značku a její stroje, a osahat si je v běžném silničním provozu. A to i v případě, kdy ani zdaleka nezvažujete pořízení nové motorky!

Seriál testovacích dnů pořádá importér Ducati společně s vybranými dealery a celý seriál dealerských dnů zahájí již tradičně v sobotu 28. dubna v Milíně u Příbrami. V následujících šesti víkendech pak objede doslova celou republiku.

Termíny akce

  • 28. dubna - Milín u Příbrami
  • 5. května – Brno
  • 12. května - České Budějovice
  • 19. května – Děčín
  • 26. května - Mladá Boleslav
  • 2. června – Slušovice
  • 8.-9. června - Hradec Králové

Během DUCATI TOUR 2018 budete mít možnost vyzkoušet téměř všechny aktuální modely značky Ducati. Nebude chybět první produkční čtyřválcový superbike Ducati a čerstvý „Motocykl roku 2018“ v kategorii silniční sportovní motocykly Panigale V4, nová Multistrada 1260S, Scrambler 1100 ani bestseller loňské sezóny Multistrada 950. Ty doplní ještě Monster 797, Monster 821, Monster 1200S, Multistrada 1200 Enduro, X Diavel S, Diavel, 959 Panigale, SuperSport S a  Scrambler Desert Sled. Skladba prezentovaných modelů se ale může na jednotlivých zastávkách lišit.

Jízdy budou probíhat formou individuálních, zhruba hodinových jízd po vyznačené trase v běžném provozu. Na zkušební jízdy bude možný zápis předem prostřednictvím webových stránek www.ducati-czech.cz nebo stránek pořádajícího dealera. Přesné podmínky účasti a detailní informace k jednotlivým akcím budou uvedeny rovněž na těchto webových stránkách.

Článek je zařazen v: Ducati , Ducati Tour 2018 , Milín u Příbrami , Panigale V4
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama