Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Revoluce v oblasti mechanických zabezpečení! CONSTRUCT STEERING

Nová generace mechanického zabezpečení CONSTRUCT STEERING reaguje na poslední vývoj v automobilovém průmyslu, kdy výrobci čím dál častěji nahrazují tradiční podobu řadicí páky elektronickým joystickem. U takového vozu není možné využít zámek převodovky, který česká společnost CONSTRUCT úspěšně nabízí již od roku 1991. Novinku CONSTRUCT STEERING využijí také vozy, které mají volič převodovky pod volantem
Vydáno: 20.03.2018
CONSTRUCT STEERING
CONSTRUCT STEERING Autor: Autosalon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Bezklíčové systémy

Moderní doba přináší do aut více uživatelského komfortu, pohodlí pro majitele však bohužel nejde vždy ruku v ruce s lepším zajištěním jeho majetku. Bezklíčové systémy, které se v automobilech v poslední době značně rozšířily, překonají zloději během několika málo sekund. A z místa činu odjíždějí nenápadně, aniž by na autě způsobili byť jen nepatrnou škodu. Mechanické zabezpečení vozu tak má více než kdy v minulosti svou nezastupitelnou roli.

CONSTRUCT STEERING

Masivní konstrukce zařízení CONSTRUCT STEERING blokuje volantovou tyč, a s vozem proto není možné odjet. Vysokopevnostní ocel nepodléhá chemickým ani tepelným vlivům a je napevno spojena s konstrukcí vozidla. Pokud by chtěl pachatel zařízení násilně překonat, stálo by jej to značné úsilí, spoustu času a způsobil by i nežádoucí hluk. Z hlediska pachatele je nevýhodná také pozice samotného zařízení. Ve stísněném prostoru pod volantem je velmi špatně přístupné.

Pro uživatele je systém CONSTRUCT STEERING naopak mimořádně komfortní. Zámková vložka je nenápadně umístěna v blízkosti volantu a k jejímu odemčení či zamčení se řidič nemusí shýbat ani naklánět. Po jízdě jednoduše otočí klíčem v zámkové vložce, čímž dojde k blokaci volantu. Zároveň je aktivován spínač, díky němuž nelze vozidlo v uzamčené poloze ani nastartovat. Prioritně je zařízení určeno pro vozy s automatickou převodovkou.

Špičková cylindrická zámková vložka, splňující podmínky nejvyšších tříd bezpečnostních norem, je to jediné, co přítomnost zabezpečovacího zařízení CONSTRUCT STEERING na pohled signalizuje. Zbytek konstrukce je umístěn pod krycími plasty přístrojové desky.

Společnost CONSTRUCT je připravena novinku přizpůsobit jednotlivým typům automobilů. Za tímto účelem intenzivně spolupracuje s výrobci vozidel tak, aby montáž CONSTRUCT STEERING žádným způsobem nenarušila konstrukci vozu a záruku poskytovanou automobilkou. Pro lepší představu: Za dobu své existence společnost CONSTRUCT dokázala zákazníkům nabídnout více než 2000 druhů zámků, jen pro vůz Škoda Octavia existuje 20 různých modifikací. Cena zařízení včetně montáže činí 8 500,- Kč včetně DPH.

CONSTRUCT STEERING
CONSTRUCT STEERING

Výhody mechanického zabezpečení CONSTRUCT STEERING:

 • Znemožňuje neoprávněné nastartování a odcizení vozidla.
 • Snadno se ovládá – zámková vložka je umístěna vedle volantu.
 • Masivní konstrukce je vysoce odolná proti napadení a nepodléhá tepelným ani chemickým vlivům.
 • Nelze jej deaktivovat žádnými rušičkami signálu.
 • Není závislé na autobaterii ani jiných funkcích vozidla.
 • Jeho nenápadné a bezhlučné překonání na ulici je prakticky nemožné.
 • Výrazně prodlužuje dobu, po kterou musí pachatel při odcizování vozu riskovat.
 • Má nenáročnou obsluhu i údržbu.
 • Nenarušuje interiér vozidla.
 • S jeho provozem nejsou spojené žádné další poplatky.
 • Sleva na pojistném.
 • Záruka výrobce až 5 let.
Článek je zařazen v: Construct , Construct Steering , mechanické zabezpečení , zabezpečení , mechanické zabezpečení vozidel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama