Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Range Rover připravuje do Ženevy limitovanou edici SV Coupé

Land Rover rozšiřuje portfolio modelové řady Range Rover o nový vůz. Na scénu přijde Range Rover SV Coupé.
Vydáno: 24.01.2018
Range Rover SV Coupé
Range Rover SV Coupé Autor: Land Rover
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Land Rover představí na ženevském autosalonu luxusní SUV kupé, které rozšíří portfolio modelové řady Range Rover. Novinkou se stane Range Rover SV Coupé, který má atraktivní design, dokonale upravený interiér a propracované detaily.

SV Coupé dostane moderní vzhled, ale zároveň svou třídveřovou siluetou odkazuje na původní Range Rover z roku 1970. Výrobce zatím uvolnil jen obrázek interiéru, který ilustruje kombinaci tradičních schopností vozu s nejmodernějšími technologiemi použitými v celé kabině. Je to prostor, který má ohromit na první dojem a jeho luxusní provedení pak je příjemné na dotek. Hlavní roli zde hrají jemnost, modernost a smysl pro detail.

Range Rover SV Coupé vytvořilo oddělení Land Rover Design spolu s divizí Special Vehicle Operations. Tento model bude ručně sestavován v technickém centru v Ryton-on-Dunsmore v britském hrabství Warwickshire. Vůz bude připraven v limitované edici 999 kusů pro celosvětovou produkci.

Článek je zařazen v: Land Rover , Range Rover , SV Coupé , limitovaná edice , autosalón , Ženeva 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
7