Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Půl milionu vozů Fiat Tipo

Za méně než tři roky od uvedení na trh bylo vyrobeno 500 000 vozidel řady Tipo. Jubilejním vozem se stal Fiat Tipo hatchback ve verzi Sport vybavený vznětovým motorem 1.6 MultiJet o výkonu 120 k ve spojení s dvouspojkovou převodovkou DCT. Vůz je vyveden v červeném odstínu Passione v kombinaci s kontrastní černou střechou a celo černým interiérem.
Vydáno: 13.03.2019
Fiat Tipo - půl milionu
Fiat Tipo - půl milionu Autor: Fiat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Počet vyrobených vozů potvrzuje úspěch modelu, který je klíčovým hráčem na italském trhu a ve čtyřech evropských zemích patří mezi 10 nejoblíbenějších modelů. Současně se jedná o druhý nejglobálnější model značky Fiat, neboť přes 70 % prodejů je realizovaných mimo Itálii. Připočteme-li k prodaným vozům současné generace také prodejní výsledky té předchozí, jež byla uvedena na trh v roce 1988, činí celkový počet vyrobených vozidel přes dva miliony sto tisíc.

Tipo nabízí tři typy karoserie

Nová modelová řada Tipo zahrnuje tři typy karoserie (sedan, hatchback a kombi) a čtyři stupně výbavy (Street, Mirror, nový S-Design a Sport), jež jsou schopné uspokojit potřeby různých věkových kategorií s různorodými potřebami mobility. Modely S-Design a Sport jsou zacílené na mladší a dynamickou klientelu hledající výraznou osobitost a sportovní charakter. Verze Mirror je zaměřená na zákazníky, kteří hledají prostor a modularitu a chtějí zůstat připojení za všech okolností. Stupeň výbavy Street je ideální pro zákazníky, kteří touží po stylu, prostornosti a pohodlí.

Článek je zařazen v: Fiat , Fiat Tipo , výroba , půl milionu vozidel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama