Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

PSA začíná v Polsku vyrábět benzinový tříválec Turbo PureTech

Skupina PSA spustila novou montážní linku na výrobu benzinového tříválcového motoru Turbo PureTech v polské továrně v Tychy. Benzinový motor EB Turbo PureTech byl čtyřikrát v řadě oceněný titulem Mezinárodní motor roku.
Vydáno: 21.01.2019
PSA výroba motorů Tychy
PSA výroba motorů Tychy Autor: PSA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Kapacita výroby v Tychy může dosáhnout 460 000 motorů, takže bude možné vyhovět rostoucí poptávce zákazníků po benzinových motorech. Motor EB (verze Atmo a Turbo), který se v současnosti vyrábí ve Francii (Douvrin, Trémery) a v Číně (Siang-jang), se od roku 2019 budou vyrábět i v Maďarsku (Szentgotthárd) a v Maroku (Kenitra) a od roku 2020 i v indickém městě Hosur. K dnešnímu dni bylo vyrobeno 3,8 milionu motorů EB. Tato další kapacita reaguje na nárůst poptávky, k němuž přispěla zejména výroba nových modelů Opel/Vauxhall používajících platformy a technologie skupiny PSA. Tento motor přispívá ke snižování emisí CO2. Jeho spotřeba paliva se snížila průměrně o 4 % v porovnání s předchozí generací.

Výrobní závod v Tychy prošel modernizací, takže je nyní na úrovni standardů skupiny PSA; využívá nové technologie, nová zařízení a nové informační systémy, aby byla zajištěna optimální kvalita výroby. Umístěním produkce motorů do Tychy došlo také k přiblížení výrobních závodů automobilů a závodů zaměřujících se na produkci automobilových dílů, což přináší zvýšení efektivnosti organizace výroby.

Článek je zařazen v: PSA , výroba , motory , Tychy , Polsko , motor EB , Turbo PureTech 1 , Turbo Pure Tech
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama