Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Přicházejí auta, která si se svým majitelem mohou popovídat. Toyota bude ve svých vozech využívat hlasovou službu Amazon Alexa.

Vybrané modely vozů Toyota a Lexus, které mají v Severní Americe ve výbavě systém Toyota Entune 3.0 App Suite, resp. Lexus Enform App Suite 2.0, dostanou v roce 2018 inteligentní hlasovou službu Amazon Alexa provozovanou na cloudu společnosti Amazon.
Vydáno: 18.01.2018
Lexus LS 500h Alexa
Lexus LS 500h Alexa Autor: Lexus
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Po aktivaci služby jde Alexu požádat, aby například upravila teplotu v chytré domácnosti, doplnila mléko na nákupní seznam během jízdy do obchodu, nebo například spustila předčítání audio knihy ze serveru Audible. V roce 2019 budou následovat i další modely.

Díky nové funkci budou moci majitelé vozů Toyota a Lexus ve Spojených státech interaktivně využívat služby Alexa. Alexa pro pomoc zákazníkům využívá propojení s více než tisícovkou produktů třetích stran pro chytré domácnosti.

Prostřednictvím služby Alexa se může zákazník jednoduše zeptat na cestu do cíle, ovládat systém palubní zábavy, dostávat zprávy, přidávat položky na nákupní seznam, ovládat chytrou domácnost přímo z paluby vozidla a mnoho dalšího.

Článek je zařazen v: Toyota , Alexa , amazon , komunikace , chytrá domácnost
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama