Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Počet čerpacích stanic CNG se dále rozšiřuje

Společnost Bonett patří mezi největší prodejce CNG jako pohonné hmoty do vozidel. Skupina má ale také ve svém portfoliu pod značkou BONETT EUROGAS aktuálně již 32 CNG stanic.
Vydáno: 19.01.2018
Bomett čerpací stanice CNG
Bomett čerpací stanice CNG Autor: Bonett
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Zatím poslední 32. CNG stanice byla nově otevřena před hranicemi na cestě do Německa. Nový výdejní stojan se dvěma plnicími pistolemi najdou řidiči na čerpací stanici Esotank Nová Hospoda na dálnici D5 směrem na Rozvadov přímo u sjezdu 128 v křižovatce s odbočkou na Mariánské Lázně a Cheb v těsné blízkosti obřího průmyslového areálu Bor u Tachova. Tato čerpací stanice prošla před dvěma roky výraznou modernizací a nabízí příjemné prostředí i potřebný komfort pro řidiče osobních i nákladních aut. Stojan na CNG stojí hned vedle stojanu s klasickými palivy, což zvyšuje komfort tankování. Nechybí pochopitelně ani platební automat, kde lze použít nejen Bonett karty se slevou, ale i ostatní CNG karty a klasické bankovní platební karty.

Nová stanice používá osvědčenou technologii s dostatečně velkou kompresní kapacitou a zásobníkem pro více než 1 200 kubíků stlačeného zemního plynu, ze kterých trvá plnění osobního vozidla okolo 2 až 3 minut.

Aktuálně také Bonett buduje pro Dopravní podnik města Děčína velkou plnicí stanici se čtyřmi stojany s kapacitou až 700 kubíků CNG za hodinu pro flotilu více než 20 autobusů na CNG od firmy MAN.

Bonett plánuje v roce 2018 otevřít dalších až 15 svých CNG stanic po celé České republice.

Článek je zařazen v: CNG , plnicí stanice , Bonett
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama