Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pneumatiky Eagle od Goodyearu pro modely SUV

Goodyear uvádí na trh nové Eagle F1 Asymmetric 3 SUV, vysoce výkonné pneumatiky pro modely SUV.
Vydáno: 19.03.2018
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV
Goodyear Eagle F1 Asymmetric 3 SUV Autor: GoodYear
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nejnovější přírůstek rodiny Eagle F1 Asymmetric od Goodyearu – pneumatiky Eagle F1 Asymmetric 3 SUV - nabízejí účinnější brzdění a lepší ovladatelnost vozu.

Značná přilnavost

Hlavním přínosem pneumatik Eagle F1 Asymmetric 3 SUV je technologie aktivního brzdění Active Braking Technology. Při brzdění se díky ní zvětšuje styčná plocha pneumatik s vozovkou, a tedy i jejich přilnavost, což zkracuje brzdnou dráhu na suché i mokré vozovce.

Druhým důležitým příspěvkem nových pneumatik je technologie Grip Booster, spočívající ve využití adhezivnější směsi, díky níž se pneumatiky více lepí k povrchu vozovky. Směs zvyšuje přilnavost a zlepšuje chování vozu při brzdění a ovladatelnost.

Testy TÜV Süd na zakázku společnosti Goodyear tyto hlavní přednosti nových pneumatik potvrdily. Na suché i mokré vozovce zkracují Eagle F1 Asymmetric 3 SUV brzdnou dráhu o 1,2 metru.

Stabilní ovladatelnost   

Konstruktéři značky Goodyear pracovali na tom, aby zdokonalili dezén běhounu a využili přitom novou konstrukční technologii speciálně pro SUV. Nový kord v jednotlivých vrstvách pneumatiky pomáhá zlepšovat ovladatelnost vozu při vyšších rychlostech, optimalizovat tuhost pneumatik v zatáčkách a snižovat opotřebení běhounu. Další snížení opotřebení běhounu přinesla optimalizace průřezu pneumatiky a dezénu. Všechna tato opatření doplňuje přidání vrstvy UHP Cool Cushion Layer. Tato technologie zlepšuje ovladatelnost vozu při současném snížení valivého odporu. Výsledkem je vyšší hospodárnost jízdy.

Článek je zařazen v: Goodyear , pneumatiky , SUV , novinka , Eagle F1 Asymmetric
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama