Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Pick-up od Toyoty slaví padesátiny. Na oslavu přijíždí speciálně připravený model Hilux Invincible 50 Chrome Edition.

První generace Toyoty Hilux byla uvedena na japonském trhu 21. března 1968 a o rok později se tento model představil i v Evropě. Hilux se následně stal jedním z nejúspěšnějších modelů v rámci celé modelové řady Toyota.
Vydáno: 18.01.2018
Toyota Hilux
Toyota Hilux Autor: Toyota
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

O celosvětové oblibě tohoto pick-upu svědčí více než 18 milionů vozů prodaných na globálních trzích. Dnes se Hilux vyrábí v šesti různých zemích a objednávat si jej mohou zákazníci ve 180 zemích a regionech po celém světě.

Toyota Hilux dokázala svoje kvality třeba při cestě na severní pól, na islandské sopky nebo do Antarktidy. Získala také pódiová umístění v proslulé dakarské rallye.

Nový Hilux ve speciální edici ‚Invincible 50 Chrome Edition‘ reaguje na poptávku zájemců po pick-upech se všestrannou využitelností. Svou reputaci potvrzuje i širokou nabídkou specifických prvků příslušenství, díky nimž je tento model nejen okamžitě rozpoznatelný coby zástupce speciální edice, ale také vhodný pro nejrůznější profesní potřeby nebo volnočasové aktivity.

Toyota Hilux
Toyota Hilux
Toyota

Ve výbavě speciální edice je chromový rám nad ložnou plochou a boční nášlapné prahy, chromový přední ochranný rám a nástavec pod nárazníkem, resp. černé ochrany blatníků, pod nimiž najdeme 18" litá kola se strojově opracovanými povrchy. Na předních dveřích je specifický znak „Invincible 50“.

Pick-up ve speciální edici je také vybaven plastovou vložkou nákladového prostoru a prahovými lištami. Hilux pohání naftový motor 2,4 litru D-4D. Jednotka s funkcí Stop/Start má velmi příznivý průběh křivky točivého momentu s vyšším důrazem na pásmo nízkých a středních otáček v zájmu nízké spotřeby paliva. Motor disponuje výkonem 150 koní a točivým momentem 400 N.m.

Toyota Hilux
Toyota Hilux
Toyota

Evropské prodeje modelu Hilux v roce 2017 dosáhly 41 044 vozidel, čímž překonaly předešlý rekord 40 104 prodaných vozů z roku 2007.

Článek je zařazen v: Toyota , Hilux , výročí , model , 50 let , Invincible 50 Chrome Edition
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama