Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Osmá generace Porsche 911 vstupuje na náš trh

Nejnovější generace ikonického modelu 911 byla slavnostně uvedena na trh v České republice.
Vydáno: 31.03.2019
Porsche 911 osmé generace 1
Porsche 911 osmé generace 1 Autor: Porsche
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Aktuální modelová řada s označením 992 je již osmou generací této ikony mezi sportovními vozy. Co se týká vzhledu exteriéru, nová generace 911 navazuje na designovou strategii Porsche, a to především v zadní části vozu, kde jsou jednotícím prvkem všech nových modelů spojená zadní světla. Zadní část vozu s typicky rozšířenou karoserií bude poprvé v historii shodná pro verze S i 4S. Z předního pohledu je nová 911 typickou „devětsetjedenáctkou“ s oválnými světlomety, které jsou odkazem do historie prvních generací modelu. Samozřejmostí pro nový model 992 je i vysoká úroveň individualizace interiéru včetně možnosti využití programu Porsche Exclusive Manufacture. Nové Porsche 911 mohou zákazníci aktuálně objednávat ve dvou verzích S a 4S o výkonu 450 k.

Součástí slavnostního večera při uvedení na náš trh bylo i představení původní ikony z roku 1963, první verze modelu 911, ze soukromé sbírky.

Článek je zařazen v: Porsche , Porsche 911 , osmá generace Porsche 922 , uvedení na trh
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama