Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Opel nabídne nový model Zafira Life

Dvacet úspěšných let, které nastartovala Zafira první generace, nyní pokračuje čtvrtou generací této modelové řady. Opel Zafira Life se profiluje jako komfortní MPVa bude nabízeno ve třech délkách: „Small“ o délce 4,60 m, „Medium“ o délce 4,95 m a „Large“ o délce 5,30 m. Každá z nich může mít až devět sedadel.
Vydáno: 10.01.2019
Opel Zafira Life 2019 1
Opel Zafira Life 2019 1 Autor: OPEL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Krátká verze „S“ je asi o 10 cm kratší než současná Zafira. Dlouhá verze „L“ je asi o 65 cm delší, tedy je přibližně stejně velká jako van Vivaro Combi. Celá řada Zafira Life tak pokrývá hned tři segmenty.

Zafira Life splňuje řadu požadavků od variabilního interiéru, komfortu a sofistikovaných asistenčních systémů až po nejmodernější infotainment, head-up displej nebo adaptivní tempomat. Bezpečnostní koncepce vozu získala maximálních 5 hvězdiček v programu testů Euro NCAP. Nejmodernější technologie se snoubí s výrazným designem, vyváženými proporcemi s krátkými převisy karoserie. Posádka má k dispozici i dvojdílné panoramatické střešní okno a samostatně otevíratelné okno v zadních dveřích zavazadlového prostoru.

Opel Zafira Life nabídne i pohon 4x4

Pro optimální trakci na nezpevněných površích je nový Opel Zafira Life vybavený systémem regulace trakce IntelliGrip. A hned od zahájení prodeje bude možné si jej objednat také s pohonem všech kol 4x4 - systém pohonu všech kol bude dodávat specializovaná firma Dangel. Většina verzí modelové řady Zafira Life je nižší než 1,90 m, takže s vozem lze bez problémů zajíždět do podzemních garáží – to je důležité, protože tyto vany často slouží pro rozvoz hotelových hostů.

Začátkem roku 2021 uvede Opel na trh i čistě elektrickou verzi Zafiry Life, která bude představovat další milník na cestě k elektrifikaci značky.

Opel Zafira Life bude mít světovou premiéru 18. ledna 2019 na autosalonu v Bruselu.

Autosalon.TV: Opel Zafira Life
Autosalon.TV: Opel Zafira Life
Článek je zařazen v: Opel , Opel Zafira , Opel Zafira Life , MPV , van , novinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama