Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Opel má nový obchodní model pro ČR a SR

V České republice a na Slovensku bude jmenována importním partnerem společnost Emil Frey Group.
Vydáno: 20.04.2019
Opel Insignia GSi R
Opel Insignia GSi R Autor: OPEL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Odpovídající kontrakt byl již podepsán. Po završení plánované transakce se skupina Emil Frey Group stane velkoobchodním dovozcem pro uvedené trhy a bude rozvíjet obchodní aktivity značky Opel v České republice a na Slovensku. Současní zaměstnanci společnosti Opel budou převedeni podle platných zákonů, a to nejpozději ke dni dokončení transakce. Tato transakce (a zavedení nového obchodního modelu) je primárně podmíněna oficiálním schválením příslušných orgánů, které se zabývají antimonopolní agendou.

Společnost Emil Frey Group je rodinná švýcarská firma se sídlem v Curychu, kterou založil už v roce 1924 automechanik Emil Frey. Společnost podniká v automobilovém průmyslu, specializuje se na velkoobchod, maloobchod, financování, leasing, logistiku a také na obchod s automobilovými díly. Společnost, která zajišťuje obchodní aktivity řady značek v různých evropských zemích, zaměstnává asi 22 000 lidí.

Opel prodal v ČR a SR v roce 2018 asi 12 000 automobilů. Díky nově nastavené organizaci chce tato značka v příštích letech v tomto regionu profitabilně růst.

Článek je zařazen v: Opel , nový prodejní model , Emil Frey
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama