Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Opel Combo Life je vůz pro aktivní rodiny

Pátá generace modelové řady Combo využívá zcela novou architekturu. Nabízí velký prostor, praktické a flexibilní využití. Může mít jedny či dvoje boční posuvné dveře a v nabídce bude v krátké (4,40 m), nebo dlouhé (4,75 m) verzi, v obou případech jako pětimístný i sedmimístný vůz.
Vydáno: 20.02.2018
Opel Combo Life
Opel Combo Life Autor: OPEL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nový Opel Combo Life si přiváží celou řadu vyspělých technologií, které posouvají bezpečnost a komfort. Do výbavy patří například systém sledování únavy řidiče, couvací kamera s úhlem záběru 180°, head-up displej, systém optimalizace trakce IntelliGrip. Nechybí vyhřívaná sedadla a volant. Jednou z novinek v modelové škále značky Opel je asistenční systém ochrany boků, který pomáhá chránit boky vozu při otáčení v malých rychlostech. Zařízení pracuje se dvanácti senzory umístěnými po obvodu vozu. Ty analyzují okolí a varují řidiče prostřednictvím obrazovky infotainmentu. Vizuální varování je spojeno se zvukovým signálem. Z dalších můžeme jmenovat například systém varování před čelní kolizí s detekcí chodců a samočinným nouzovým brzděním, kamerový systém Opel Eye, adaptivní tempomat, systém korekce rychlosti, nebo systém sladování únavy řidiče.

 Combo Life nabízí rovněž vyspělý infotainment kompatibilní s Apple CarPlay i Android Auto. Systém je propojený s až osmipalcovým dotykovým monitorem. 

Opel Combo Life - prostor, komfort, přizpůsobivost

Nový Opel Combo Life je mimořádně flexibilní. Standardně se nabízí v délce 4,4 m, k dispozici je i varianta o 35 cm delší, zákazník může získat i posuvné zadní dveře v obou bocích. Obě verze jsou vysoké 1,8 m a obě mohou mít pět či sedm sedadel. Pětisedadlové Combo Life v délce 4,4 m nabízí zavazadlový prostor o objemu 597 litrů, verze s delším rozvorem má zavazadelník o objemu 850 litrů. Po sklopení zadních sedadel se v kratší verzi vytvoří prostor pro náklad o objemu 2 126 litrů, delší varianta nabídne až 2 693 litrů.

Pro druhou řadu sedadel si mohou zákazníci zvolit buď standardní třímístnou lavici dělenou v poměru 60/40, nebo na přání tři samostatná sedadla. V každém případě jsou u každého zadního sedadla kotevní body systému Isofix pro bezpečné uchycení dětské sedačky.

Pod kapotou modelu Opel Combo Life se objeví řada zážehových přeplňovaných motorů s přímým vstřikováním benzinu i vznětové agregáty. Agregáty jsou propojeny s pěti a šestistupňovými manuálními převodovkami, Combo Life nabídne i osmistupňový automat.

Článek je zařazen v: Opel , Combo Life , novinka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama