Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ondřej Bank nastavil laťku na novém Audi Race Track v Home of quattro

Nově vybudovaný Audi Race Track s měřeným úsekem obřího slalomu v horní části černé sjezdovky ve Svatém Petru pokřtil Ondřej Bank, když na této trati zajel čas 21,77 sekundy.
Vydáno: 06.01.2018
Audi Race Track
Audi Race Track Autor: Audi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nová tvář českého „Home of quattro“ nyní čeká, zda jej některý z návštěvníků Skiareálu Špindlerův Mlýn v letošní sezoně překoná. Nejrychlejším lyžařům předá Audi na konci sezony hodnotné ceny.

Přítomnost známého českého sjezdaře návštěvníkům Home of quattro neunikla a hned po jeho jízdě se na start Audi Race Track postavila řada zájemců všech věkových kategorií dychtících po srovnání. Audi Race Track je určen všem lyžařům, kteří to s lyžováním myslí vážně, ale i těm, kteří chtějí zažít pocit závodníka, či se jen pobavit s přáteli při porovnávání dosažených časů. Trať obřího slalomu na sjezdovce 4a Hřiště ve Svatém Petru se slalomovými brankami je postavená tak, aby ji zvládl každý, od dětí po seniory včetně začátečníků. Rychlost jízdy na osíťované a vyhrazené části sjezdovky 4a měří dobře viditelná časomíra umístěná na dojezdu tratě, která ukazuje finální čas. Délka měřeného úseku je přibližně 300 metrů.

Značka Audi dlouhodobě podporuje české lyžování. Již od roku 2009 je Audi partnerem Skiareálu Špindlerův Mlýn a od roku 2014 úzce spolupracuje se Svazem lyžařů České republiky. Se čtyřmi kruhy se mohou návštěvníci Špindlerova Mlýna setkávat na mnoha místech. Majitelé vozů Audi mohou využívat služby Audi parkingu s 10 vyhrazenými parkovacími místy u lanovky areálu Hromovka. Skvělé časy na trati Audi Race Track mohou lyžaři oslavit drinkem v quattro BARu s venkovní obsluhou a outdoorovým stolem se zabudovaným ohništěm. V jeho sousedství je navíc umístěna Audi expozice se skleněným modulem, v němž jsou vystavovány aktuální modely Audi s pohonem všech kol quattro.

Článek je zařazen v: Audi , Home of quattro , Špindlerův mlýn
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama