Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Odborníci na e-Salonu zvolí EcoCar roku

První ročník unikátního veletrhu v Česku, zaměřeného komplexně na čistou mobilitu a infrastrukturu, se blíží. Již v listopadu na výstavišti v pražských Letňanech nabídne novinky ekologických vozů i zajímavý doprovodný program. Součástí veletrhu bude také vyhlášení ankety EcoCar roku, kde nejlepší ekologický vůz zvolí porota složená z odborníků.
Vydáno: 08.10.2018
Audi e-tron
Audi e-tron Autor: Audi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

e-Salon je určen laické i odborné veřejnosti. Hlavními lákadly budou nejnovější modely elektromobilů, automobily na další alternativní pohony, jakými jsou CNG, LPG, hybridy, plug-in hybridy, LNG, vodík, biopaliva, líh a jiné. Chybět nebudou prezentace hlavních hráčů v zelené mobilitě. Své ekologické vozy představí například Toyota, Nissan, Volkswagen, Audi, Jaguar anebo Land Rover.

Návštěvníci se mohou těšit i na odborné semináře s Asociací čisté mobility a konferenci i-City zaměřenou na projekty chytrých měst Smart Cities, inteligentní ekologickou dopravu ve městech s aplikacemi nových možností v rámci dopravy (carsharing) i autonomní vozidla, včetně nabíjecí a plnicí infrastruktury.

Veletrh e-Salon se bude konat v PVA EXPO PRAHA v Letňanech ve dnech 15. – 18. listopadu 2018. Předprodej vstupného bude spuštěn během měsíce října. Více na www.e-salon.cz

Článek je zařazen v: e-Salon , EcoCar , výstava , program , PVA EXPO PRAHA , Letňany
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama