Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Ocenění pro Mitsubishi Outlander

Mitsubishi Outlander PHEV a Outlander modelového roku 2018 získaly nejvyšší ocenění od skupiny Automotive Science Group.
Vydáno: 27.05.2018
Mitsubishi Outlander PHEV_
Mitsubishi Outlander PHEV_ Autor: Mitsubishi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Modely Mitsubishi Outlander PHEV a Outlander MY18 získaly prestižní ocenění „5 nejlepších v hodnocení všestranných schopností“ od americké skupiny ASG (Automotive Science Group) v rámci studie API 2018 (Automotive Performance Index). Model Outlander byl vybrán z 372 kandidátů v segmentu SUV. Studie uvádí, že oba vozy mají mimořádné schopnosti a přidanou hodnotou; průměr kategorie SUV přitom převyšují o pozoruhodných 22 %. 

ASG je výzkumná skupina zabývající se analýzou dat; byla založena poradenskou společností Eco-innovations, LLC, působící v oblasti environmentální politiky. Ocenění „5 nejlepších v hodnocení všestranných schopností“ skupiny ASG se uděluje pětici nejlepších modelů v každé automobilové kategorii, které podle této organizace dosáhnou nejvyššího kombinovaného skóre v hodnocení ekologických parametrů, hospodárnosti a společenských přínosů.

Článek je zařazen v: Mitsubishi , Mitsubishi Outlander PHEV , Mitsubishi Outlander , ocenění , ASG , API 2018
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama