Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nový Hyundai Sonata a ix25 v Šanghaji

Společnost Beijing Hyundai Motor Company (BHMC) odhalila na autosalonu Auto Shanghai 2019 zcela nové modely Hyundai Sonata a Hyundai ix25.
Vydáno: 23.04.2019
Hyundai ix25 - Šanghaj 2019
Hyundai ix25 - Šanghaj 2019 Autor: Hyundai
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nová Sonata slaví na autosalonu v Šanghaji čínskou výstavní premiéru. Globální „ikonický model“ značky Hyundai disponuje nejmodernějšími technologiemi v oblastech bezpečnosti, konektivity a komfortu. Nejnovější generace modelu Sonata je sedanem ve stylu kupé, jímž se odlišuje od konvenčních čtyřdveřových modelů. Určujícím stylistickým prvkem vnějšího i vnitřního designu je světlo.

Hyundai Sonata - Šanghaj 2019
Hyundai Sonata - Šanghaj 2019
Hyundai

Nové kompaktní SUV ix25 slaví rovněž premiéru v nové „sportovní a svalnaté“ podobě. Nový model přichází s ideální koncepcí pro čínský trh a jeho design je zřetelně inspirován stejným designérským stylem, který vtiskl nezaměnitelnou tvář zcela novému modelu Sonata, avšak v odlišné interpretaci. Tento model vyčnívá z davu výraznou ramenní linií, rozšířenými podběhy kol, světlou výškou ve stylu SUV a nezaměnitelným světelným designem.

Hyundai ix25 - Šanghaj 2019
Hyundai ix25 - Šanghaj 2019
Hyundai

BHMC ve své expozici, inspirované motivem „nové éry“, vyjadřuje novou vizi budoucí mobility. Poprvé je v Číně vystaven model Sonata jako designérské studio, síťově propojený automobil 3.0 a nechybí ani zážitková technická expozice s přístupovým systémem, jehož autentizace je založena na základě snímání otisku prstu. I tato technologie je v Číně prezentována poprvé. Podobným způsobem se mohou návštěvníci seznámit s digitálním klíčkem.

Článek je zařazen v: Hyundai , Hyundai Sonata , Hyundai ix25 , autosalon Šanghaj
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama