Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nové pneumatiky Dunlop jsou speciálně určené pro Harley-Davidson

Dlouhodobá společná cesta značek Dunlop a Harley Davidson letos pokračuje další etapou. Harley-Davidson bude své motocykly řad Fat Bob a Fat Bob S modelového roku 2018 obouvat do nových pneumatik Dunlop.
Vydáno: 16.05.2018
Harley-Davidson pneumatiky Dunlop D429
Harley-Davidson pneumatiky Dunlop D429 Autor: Harley-Davidson
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nové pneumatiky Dunlop D429 se vyznačují agresivním dezénem běhounu ve stylu motorek scrambler. Dunlop jej vyvíjel v těsné spolupráci se společností Harley‑Davidson, tak aby splňoval konkrétní speciální požadavky strojů Fat Bob a Fat Bob S. Dezén byl navržen tak, aby vyhovoval zcela nové řadě podvozků Harley‑Davidson Softail, které nabízejí potenciál dynamické jízdy, jaký legendární americké stroje s motory V2 dosud nepoznaly. Dmitri Talboom, produktový manažer Dunlop Motorcycle Europe vysvětluje význam vývoje pneumatik na zakázku. „Fat Bob má motor o objemu 1,8 litru s masivním točivým momentem při nízkých otáčkách. To klade zcela specifické požadavky na pneumatiky, proto byl profil běhounu D429 počítačově optimalizován v zájmu dlouhé životnosti a rovnoměrného opotřebení.”

Pneumatiky D429 nesou na bočnicích označení Harley-Davidson/Dunlop. Uvedení těchto nových pneumatik na trh pokračuje jako oficiální partnerství, které trvá již 37 let od doby, kdy si Harley-Davidson značku Dunlop vybral jako schválené pneumatiky pro model Sportster. Dunlop v loňském roce také oslavil dodávku již deseti milionů originálních pneumatik pro prvovýrobu motocyklů značky Harley-Davidson.

Článek je zařazen v: Harley-Davidson , Dunlop , pneumatiky , D429 , Fat Bob
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama