Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nissan připravil nové limitované edice modelu LEAF

V reakci na úspěšné prodeje řady Nissan LEAF představuje společnost Nissan nové limitované edice LEAF 3.ZERO a LEAF 3.ZERO e+ s vyšším výkonem a delším dojezdem.
Vydáno: 15.01.2019
Nissan LEAF 3.ZERO 1
Nissan LEAF 3.ZERO 1 Autor: Nissan
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nissan LEAF 3.ZERO

Edice LEAF 3.ZERO doplní oblíbený elektromobil o 8“ dotykovou obrazovku, čímž umožní využívání služeb zaměřených na konektivitu, jako je podrobná navigace. Nový a vylepšený systém NissanConnect EV bude v Evropě dostupný v době zahájení prodeje modelu LEAF 3.ZERO. Edice LEAF 3.ZERO disponuje 40kWh baterií. Nové barvy karoserie a dvoubarevné kombinace vytvoří ojedinělý vzhled (červená či modrá karoserie s černou střechou).

Nissan LEAF 3.ZERO e+

Limitovanou edici Nissan LEAF 3.ZERO e+ je na evropském trhu také možné objednávat od druhého lednového týdne. Tato limitovaná edice (pro Evropu bude vyrobeno pouze 5 000 kusů) bude disponovat vyšším výkonem 160 kW (217 k) a delším dojezdem odhadovaným až na 385 km na jedno nabití. Limitovaná edice LEAF 3.ZERO e+ byla představena v Japonsku a široké veřejnosti se pak vůz prezentoval na Consumer Electronics Show (CES) v Las Vegas.

Vůz LEAF 3.ZERO e+ je vybaven baterií využívající technologii Inteligentního pohonu. Má o 25 % vyšší hustotu a kapacita narostla o 55 %. Nová baterie se skládá z 288 buněk v porovnání se svým 40kWh ekvivalentem se 192 buňkami. Na jedno nabití 62 kWh baterie LEAF 3.ZERO e+ dojedete o 40 % dál než na 40kWh baterii modelu LEAF 3.ZERO. To v praxi představuje dalších 100 km srovnatelného použití.

Technologie e-Pedal a systém ProPILOT

Edice LEAF 3.ZERO i LEAF 3.ZERO e+ jsou vybavené technologií e-Pedal a systémem ProPILOT. Technologie e-Pedal je pro mnohé vítanou novinkou, která řidiči umožňuje zrychlovat, zpomalovat či zastavit pouze použitím akceleračního pedálu. Užije si tak pohodlnou, hladkou jízdu a maximální kontrolu nad vozidlem díky zvýšené odezvě pedálu. Systém ProPILOT se skládá z pokročilých technologií podpory řízení, které řidič využije při jízdě v jednom dálničním jízdním pruhu. Plně kontrolovatelný systém umožňuje autu zastavit, znovu uvést vozidlo do pohybu a udržovat ho ve středu jízdního pruhu při vyšších rychlostech i při nižších rychlostech. Tato technologie pomáhá snížit napětí a únavu z řízení.

Vozy limitovaných edic LEAF 3.ZERO a LEAF 3.ZERO e+ jsou nabízeny se stejnou zárukou na osm let / 160 000 km, která je poskytována i u ostatních verzí řady LEAF.

Cena limitované edice LEAF 3.ZERO začíná na 1 049 000 Kč a LEAF 3.ZERO e+ se bude prodávat od 1 199 000 Kč. První doručení limitované edice LEAF 3.ZERO by mělo proběhnout v květnu 2019 a LEAF 3.ZERO e+ se dostane k zákazníkům během léta 2019.

Článek je zařazen v: Nissan Nissan LEAF , Nissan LEAF 3.ZERO , Nissan LEAF 3.ZERO e+ , limitovaná edice , elektromobil , dojezd , výbava
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama