Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Nejprodávanější Stinger u nás je šestiválec v červené barvě

Kia se svým modelem Stinger vyrazila proti proudu současných trendů. Postavila klasické gran turismo s pohonem zadní nápravy (nebo všech čtyř kol), navíc s možností mít pod kapotou benzinový šestiválec.
Vydáno: 31.03.2018
Kia Stinger
Kia Stinger Autor: KIA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Stinger je autem pro zábavu a nebylo ani moc překvapením, že po své premiéře vzbudil zájem všech, pro které automobil není jen prostředkem pro dopravu z jednoho místa na druhé. Kia navíc s tímto modelem dala jasně najevo, že již není jen výrobcem levných aut.

Zájem o Stinger se nevyhnul ani našemu trhu a v současné době je u prodejců registrována již třicítka zájemců. A nepřekvapí asi ani to, že více než tři čtvrtiny zájemců si vybrali nejvyšší verzi GT s pohonem všech kol a motorem 3,3l V6 T-GDi o výkonu 370 koní. Majitelé nového Stingera také nejčastěji volí červenou barvu svého vozu. A mezi současnou třicítku majitelů vlajkové lodi značky Kia patří i čtyři ženy.

Článek je zařazen v: Kia , Kia Stinger , prodej , barva , GT
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama