Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Na Zlatém volantu bude k vidění nové BMW M5

Vyhlášení motoristické ankety Zlatý volant nabídne vstupní halu stylizovanou do závodního depa včetně gridu, tedy startovního roštu, naplněného závodními auty a krásnými "grid girls". A na něm bude také stát nové BMW M5, které bude v Česku k vidění vůbec poprvé.
Vydáno: 21.02.2018
BMW M5
BMW M5 Autor: BMW
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Celkem bude v areálu PVA Expo v pražských Letňanech vystaveno více než 15 sportovních aut, motocykl i motokára. Své nejostřejší modely zde vystaví také čeští výrobci. Konkrétně půjde o aktuální Škoda Octavia RS a také cupovou verzi Octavia Cup v novém designu Golden Zebra, se kterým se český okruhový pohár prezentoval na prestižním veletrhu Essen Motorshow. Vystavená nebudou jen klasická sportovní auta. Na místě bude přistaven závodní tahač českého týmu Buggyra racing, který v roce 2017 zvítězil v mistrovství Evropy FIA ETRC. Vchod do haly zkrášlí Seat Leon Cup Racer, se kterým český závodník a jeden z finalistů Zlatého volantu Petr Fulín vyhrál v evropském šampionátu evropských vozů ETCC. Objeví se zde ale také sériový ostrý hatchback Leon Cupra. Ve vnitřních prostorách haly nebude chybět závodní motocykl Ducati patřící Karlu Abrahamovi nebo závodní motokára ART KZ2. Na místě budou dále přítomné také další sportovní modely značky BMW, konkrétně modely M3 a M4. Vstup do haly bude společně se Seatem hlídat rallyový speciál Ford Fiesta WRC. Fanoušci značky Subaru zde najdou modely WRX STI a BRZ. Bude zde i povedené sportovní kupé Lexus LC 500 nebo Mercedes Benz AMG GT C Roadster. Výčet výkonných aut uzavírá působivé GT korejského výrobce Kia Stinger. Na své si přijdou také fandové nových technologií a ekologických konceptů. Posledním z vystavených vozů totiž bude nový elektromobil od Volkwagenu e-Golf.

Článek je zařazen v: zlatý volant , závodní vozy , BMW M5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama