Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Motorka jako z automobilového snu

Když jsme uviděli tuhle motoru, hned nás napadlo, že to je prostě špička všeho, co jsme zatím viděli. Je to špička ve všem – v designu i technice. A i když má název Lotus, britský výrobce aut s tím nemá nic společného.
Vydáno: 20.02.2014
Kodewa Lotus C-01
Kodewa Lotus C-01
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Jmenuje se Lotus C-01 a celou přípravu provedl německý závodní tým Kodewa ve spolupráci s tunikovou firmou Holzer Group. Že by to měl být Lotus, ukazuje jen barevné ztvárnění a možná také trochu technika, která je opravdu špičková.

Základ je … Vlastně o základu se tady nedá mluvit. Základ tu pořádně není. Všechno je originál. Všechno je špička. Karbon, titan, letecká ocel. Podívejte se na přední karbonovou vidlici. Hliníkovo-grafitové ráfky. Nebo na ten ohromný chladič do posledního detailu vypiplaný i s logem Lotusu.

A ani za skvělou historizující tváří to není jinačí. Tam totiž pracuje 1,2litrový dvouválec s výkonem 200 koní. Ve spojení s šestistupňovou sekvenční převodovkou je to opravdová raketa na dvou kolech.

Kodewa vyrobí pouze stokusovou sérii. Samozřejmě, že každý zákazník si bude moci objednat motorku podle svého gusta. Takže ne jen s jakoukoli barvou, ale i s úpravami techniky nebo designu. Tak spěchejte!

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama