Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

Moderní multimediální systém pro klasické automobily

Divize Jaguar Land Rover Classic zařadila do své nabídky dílů a příslušenství také nový multimediální systém. Ten přináší klasickým automobilům moderní funkce, ale díky retro designu vypadá autenticky.
Vydáno: 13.09.2018
JLR - multimediální systém pro klasické vozy
JLR - multimediální systém pro klasické vozy Autor: Jaguar Land Rover Classic
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Nová řada moderních multimediálních systémů s retro designem určená pro většinu klasických automobilů poskytuje kvalitní audio, navigaci a další funkce. Multimediální systém má velikost 1 DIN (184 x 53 mm), a proto může být použit u většiny historických automobilů využívajících elektrickou síť se záporným pólem na kostře. Nový multimediální systém nabízí kvalitní ozvučení prostřednictvím výstupu 4 x 45 W. Obsahuje rovněž navigaci nabízející až 32 jazyků, možnost připojit chytrý telefon, Bluetooth, příjem digitálního signálu DAB/DAB+, stejně jako příjem klasických rádií v rámci FM a AM. Pro automobily Jaguar a Land Rover jsou navíc k dispozici čtyři varianty. Systém s označením Jaguar je dostupný v chromovém a černém provedení, verze s označením Land Rover je dostupná v černé nebo se stříbrným hliníkem.

Navigace s mapovými podklady pro Evropu je zobrazována na displeji o velikosti 3,5 palce s vysokým rozlišením umístěným mezi tradičními otočnými ovladači a tlačítky. Mapa může být zobrazena v režimu 2D, 3D, nebo lze využít navigační pokyny za pomoci jednoduché šipky. Systém obsahuje také dopravní upozornění prostřednictvím TMC zpráv.

Mezi další důležité vlastnosti nového multimediálního systému patří funkce pro telefon, které zahrnují přenos telefonního seznamu přes Bluetooth, možnost připojit až čtyři zařízení, z každého zařízení lze přenést až 1 250 kontaktů; integrovaný mikrofon; jazyky systému jsou angličtina, němčina, francouzština, italština, španělština, ruština; navigační pokyny nabízejí až 32 jazyků.

Předběžná cena začíná na 34 400 Kč bez DPH. Montáž provádí Jaguar Land Rover Classic Works ve Warwickshire, a také vybraní autorizovaní prodejci Jaguar a Land Rover.

Článek je zařazen v: Jaguar , Land Rover , Classic , JLR Classic , multimediální systém , moderní funkce
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama