Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Zprávy

MMI Navigation plus a Audi connect pro Audi A6

Nové Audi A6 kromě jiného přichází také s rozsáhlou nabídkou řešení v oblasti konektivity, která poskytují nejvyšší úroveň bezpečnosti, komfortu a individualizace.
Vydáno: 06.04.2018
Audi A6 MMI
Audi A6 MMI Autor: Audi
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Sériová výbava zahrnuje například i systém MMI Navigation, na přání se dodává MMI Navigation plus – multimediální centrála nového formátu. Modul pro přenos dat nejvyšší verze používá nový standard LTE Advanced.

MMI Navigation plus nabízí řadu novinek také v oblasti navigace. Mezi ně patří funkce samoučení na základě projížděných tras, nabízející řidiči inteligentní návrhy při vyhledávání. Navigace probíhá online na serverech poskytovatele služeb HERE, které zohledňují dopravní situaci v celém regionu. V případě přerušení datového toku přejde navigační systém do režimu navigace bez připojení k internetu, který probíhá souběžně. Sériově je k dispozici šest bezplatných aktualizací mapových podkladů v půlročních intervalech.

Ještě atraktivnější je MMI Navigation plus s doplňkovými moduly, dodávanými na přání, mezi něž patří mimo jiné dva audiosystémy. Vrcholná verze, Bang & Olufsen Advanced Sound System, poskytuje zvuk ve formátu 3D také cestujícím na sedadlech vzadu. Audi phone box posouvá na novou úroveň telefonování, a to jak z hlediska ovládání, tak i kvality zvuku a spojení.

Navíc jsou v rámci internetových služeb Audi connect k dispozici služby „car-to-x“ s informacemi o dopravním značení a nebezpečích. Tyto funkce využívají kolektivní inteligenci flotily vozidel Audi a síťově propojují Audi A6 s jeho okolím. Krátce po uvedení na trh rozšíří nabídku služba On-Street Parking, která usnadní vyhledání parkovacího místa. Prostřednictvím aplikace myAudi a chytrého telefonu mají majitelé nového modelu A6 také přístup k digitálním službám značky.

Článek je zařazen v: Audi , Audi A6 , konektivita , navigace , MMI Navigation plus , Audi connect
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama